Dordrecht, Netherlands

Kinderen maken schoon in Stadspolders

Het was afgeklopen zaterdag Landelijke Opschoondag. Voor het vierde jaar op rij werd er ook in Stadspolders schoongemaakt.
Peter Tromp | 26 maart 2018 16:27 | Aangepast op 26 maart 2018 16:27
Kinderen deden mee aan het opruimen van de buurt. Om het leuk te maken werden er ook spelletjes gespeeld, zoals Zwerfie Bingo.

Buiten dat het leuk was, was het 'Zeker ook leerzaam' aldus Leanne Stange, organisator van de schoonmaakdag in Stadspolders: "Dan leren ze ook dat ze geen dingen op straat moeten gooien en beseffen zij zich dat het in het milieu terecht komt en bijvoorbeeld opgegeten kan worden door vogels.'

Het opruimen zou dit jaar een groot succes zijn geweest. Tientallen kinderen hielpen mee.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...