gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen maken zich vies in De Biesbosch

In de Hollandse Biesbosch hebben kinderen deelgenomen aan diverse buitenactiviteiten. Het was de laatste activiteit dit jaar van het samenwerkingsverband Groen doet goed. In het voorjaar worden weer nieuwe dingen georganiseerd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
In de Hollandse Biesbosch hebben kinderen deelgenomen aan diverse buitenactiviteiten. Het was de laatste activiteit dit jaar van het samenwerkingsverband Groen doet goed. In het voorjaar worden weer nieuwe dingen georganiseerd De actieve buitendag vond plaats in de omgeving van het Biesboschcentrum. 's Ochtends stond de Sportieve Speurtocht en de Ruige Biesbosch Survival op het programma. De speurtocht leidde de kinderen met behulp van foto's langs allerlei sportieve maar ook lekkere activiteiten begeleid door een diëtiste. De Ruige Biesbosch Survival nam de deelnemers mee op een wilde tocht door het groen. Gewapend met een wandelstok trokken ze de Biesbosch in, over water, onder takken en door de modder.

‘s Middags stond een klimmuur op het programma en konden de kinderen hun eigen lunch bereiden bij StayOkay. Broodjes roosteren boven het vuur, groenten snijden voor een verse soep, zelf kruidenboter maken en daarna smullen in het zonnetje.

Later op de middag stonden de natuurgidsen van IVN Dordrecht klaar om de deelnemers te trakteren op een echte herfstactiviteit: speuren naar paddenstoelen.

Lees ook

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

KDR&ZV Training voor de Great River Race op de Thames

Dordtse roeiers doen mee aan 'riviermarathon van Londen' voor goede doel

Zestien roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roei- en Zeilvereeniging (KDR&ZV) doen komend weekend mee aan een bijzondere roeiwedstrijd: de Great River Race op de Thames in Londen. Een wedstrijd van ruim 34 kilometer, waarbij 28 Londense bruggen worden gepasseerd. Met de tocht wil de vereniging zoveel mogelijk geld ophalen voor Helianthius in Dordrecht.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

Steekpartij AZC foto

Steekpartij azc Dordrecht, twee verdachten aangehouden

Bij het asielzoekerscentrum aan de Burgemeester van der Dussenstraat in Dordrecht vond maandagmiddag een steekpartij plaats. Het incident gebeurde rond 15.45 uur. Eén man is gewond geraakt en ter plaatste door een ambulance behandeld. Twee verdachten zijn aangehouden.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.