Dordrecht, Netherlands

Kinderen racen over de Oude Maas

Het leek wel Fast and Furious op de Oude Maas zaterdag, maar in plaats van auto’s scheurden tientallen bootjes over het water. Tijdens PK´s voor kids beleefden zieke kinderen de dag van hun leven.
Jerom Huijskens | 27 mei 2019 16:45 | Aangepast op 27 mei 2019 16:45
De Ronde Tafel Dordrecht organiseert al zeven jaar lang het evenement. De bedoeling is om kinderen die voor lange tijd behandeld worden bij het Albert Schweitzer ziekenhuis een onvergetelijke dag te geven.


Met een reddingsvest aan stapten de kinderen in de snelle boten. ”We gingen echt super hard, ik vond het heel spannend”, vertelt een van de kinderen toen ze weer aan wal stapte.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...