gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen scoren zelfvertrouwen in stadion FC Dordrecht

658d2ef6b59da9887aa5d590ba584e55

Al weer vier jaar kunnen kinderen tussen de 10 en 14 jaar in het stadion op de Krommedijk een cursus volgen om zelfverzekerder te worden. Playing for Succes begon als pilot, maar heeft sindsdien al meer dan 350 kinderen net een beetje meer durf de deur uit zien stappen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het idee achter Playing for Succes is dat jongeren door middel van activiteiten meer zelfvertrouwen te geven, in een omgeving met een echte WOW-factor. In het geval van Dordrecht, het stadion van FC Dordrecht.

"De WOW-factor is dat je hier binnen komt en hier in de keuken mag kijken, met de spelers kan praten en wat eten voor ze maken en opdienen", legt Robin Musscher van Playing for Succes uit. Voor kinderen is dat heel indrukwekkend. Ook dat stadion hier, een wedstrijd bezoeken, op lopen op het veld, de lichtshow, daar vallen hun monden letterlijk van open."

Maar deze maandagmiddag wordt het stadion 'gewoon' gebruikt voor een samenwerkingsspel. Aan de hand van een fotospeurtocht kregen de jongeren elk hoekje te zien. "Het ging best wel goed", vertelt een van de deelnemers. "We gingen het hele stadion rond."&t=64s
f310f307d4df981ba2b9cd4d0be0ae7b

Lees ook

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

rappende verdachte rechtbank

Hasjdealer in buik en bil geschoten: 'rappende' verdachte wordt vrijgesproken

De rechter heeft een 31-jarige Dordtenaar vrijgesproken van betrokkenheid bij een schietpartij, waarbij een hasjdealer in de buik en de bil werd geraakt. Dat gebeurde in oktober 2019.

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.