gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen scoren zelfvertrouwen in stadion FC Dordrecht

658d2ef6b59da9887aa5d590ba584e55.jpg

Al weer vier jaar kunnen kinderen tussen de 10 en 14 jaar in het stadion op de Krommedijk een cursus volgen om zelfverzekerder te worden. Playing for Succes begon als pilot, maar heeft sindsdien al meer dan 350 kinderen net een beetje meer durf de deur uit zien stappen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het idee achter Playing for Succes is dat jongeren door middel van activiteiten meer zelfvertrouwen te geven, in een omgeving met een echte WOW-factor. In het geval van Dordrecht, het stadion van FC Dordrecht.

"De WOW-factor is dat je hier binnen komt en hier in de keuken mag kijken, met de spelers kan praten en wat eten voor ze maken en opdienen", legt Robin Musscher van Playing for Succes uit. Voor kinderen is dat heel indrukwekkend. Ook dat stadion hier, een wedstrijd bezoeken, op lopen op het veld, de lichtshow, daar vallen hun monden letterlijk van open."

Maar deze maandagmiddag wordt het stadion 'gewoon' gebruikt voor een samenwerkingsspel. Aan de hand van een fotospeurtocht kregen de jongeren elk hoekje te zien. "Het ging best wel goed", vertelt een van de deelnemers. "We gingen het hele stadion rond."&t=64s
f310f307d4df981ba2b9cd4d0be0ae7b.jpg

Lees ook

THUMB ARTIKEL.png

Zoektocht naar dé geluiden uit de Drechtsteden: ‘Wat maakt bijvoorbeeld Sliedrecht Sliedrecht?’

Schapen op de dijk, supporters van de plaatselijke FC, de trein die voorbij raast en het water met de bijbehorende schepen. Het zijn zo al wat geluiden die voor Dordtenaren bekend voorkomen. Maar welke geluiden kenmerken juist de andere Drechtsteden? Geluidskunstenaar Elise ‘t Hart verzamelt geluiden uit de regio voor een bijzonder geluidskunstwerk dat te horen zal zijn in de binnentuin van het Dordthuis.

foto 2 artikel autobrand.jpg

Bedrijfsauto’s Monique afgefikt: ‘Expres geen make-up opgedaan, want ik wist dat ik ging huilen’

Dinsdagnacht wordt Monique van Esseveld, eigenaresse van De Wilhelminaboom, wakker gebeld met verschrikkelijk nieuws. Haar bedrijfsauto- én bus zijn in brand gestoken. De brandweer is snel ter plaatse om het vuur te blussen. Maar van beide wagens is er haast niets meer over. “Je ziet zulke brandjes overal wel in het nieuws, maar je denkt ‘het overkomt mij niet’. Maar toch overkomt het je wel.”

OPMA20260422 Edjo Frank.jpg

Op Pad Met Ad: Edjo Frank vertelt over leven met een joodse afkomst in 2026

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op pad met Edjo Frank. Edjo is de zoon van joodse ouders die de holocaust hebben overleefd. In deze aflevering gaat Ad in gesprek met Edjo over het hebben van een joodse afkomst in de huidige staat van de wereld en ook het jodendom in Dordrecht wordt besproken.

HHEwlhcaAAATXou.jpg

Ongeluk met vrachtwagen in Noordtunnel zorgt voor veel vertraging

Op de A15 is woensdagmiddag een ongeluk gebeurd in de Noordtunnel. Op beelden is een vrachtwagen en een personenauto te zien. De auto staat dwars op de weg. De vertraging voor het verkeer liep op tot anderhalf uur, maar was rond 15.30 uur iets geslonken.

elzen.JPG

Provincie steekt miljoenen in deze recreatiegebieden: ‘Om ze aantrekkelijk, schoon en veilig te houden.’

Beheerders van recreatiegebieden in Dordrecht krijgen miljoenen om ook de komende jaren het onderhoud uit te voeren. De provincie Zuid-Holland trekt in totaal 52 miljoen euro uit voor verschillende plekken waar je kunt sporten en ontspannen in het groen. Meer dan 3,2 miljoen euro komt in onze steek terecht.

auto in water

Auto in de sloot, bestuurder loopt nat pak op

Flink balen voor een inwoner van Hendrik-Ido-Ambacht. Toen de man woensdag van een erf reed, bleef zijn gas hangen en belandde hij in zijn auto in een sloot.