gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen scoren zelfvertrouwen in stadion FC Dordrecht

658d2ef6b59da9887aa5d590ba584e55.jpg

Al weer vier jaar kunnen kinderen tussen de 10 en 14 jaar in het stadion op de Krommedijk een cursus volgen om zelfverzekerder te worden. Playing for Succes begon als pilot, maar heeft sindsdien al meer dan 350 kinderen net een beetje meer durf de deur uit zien stappen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het idee achter Playing for Succes is dat jongeren door middel van activiteiten meer zelfvertrouwen te geven, in een omgeving met een echte WOW-factor. In het geval van Dordrecht, het stadion van FC Dordrecht.

"De WOW-factor is dat je hier binnen komt en hier in de keuken mag kijken, met de spelers kan praten en wat eten voor ze maken en opdienen", legt Robin Musscher van Playing for Succes uit. Voor kinderen is dat heel indrukwekkend. Ook dat stadion hier, een wedstrijd bezoeken, op lopen op het veld, de lichtshow, daar vallen hun monden letterlijk van open."

Maar deze maandagmiddag wordt het stadion 'gewoon' gebruikt voor een samenwerkingsspel. Aan de hand van een fotospeurtocht kregen de jongeren elk hoekje te zien. "Het ging best wel goed", vertelt een van de deelnemers. "We gingen het hele stadion rond."&t=64s
f310f307d4df981ba2b9cd4d0be0ae7b.jpg

Lees ook

IMG-20260411-WA0008.jpg

Man gestoken met schaar, 18-jarige aangehouden

Bij een ruzie in de Dordtse wijk Sterrenburg is zaterdag gestoken. Een 18-jarige man is aangehouden, meldt de politie. Ook is er een schaar in beslag genomen.

Waar kan ik hier poepen_1.png

LUISTER: De noodzaak van toiletten in het openbaar, waar kan ik hier poepen?

Niet meer de deur uit durven omdat er geen openbare toiletten in de buurt zijn. Voor één op de vier Nederlanders is dat werkelijkheid. Die komen er bekaaid vanaf in Sliedrecht: die gemeente scoort het laagst in onze streek. Maar waar loopt je allemaal tegenaan als je nodig moet?

foto artikel kermis rid.jpg

Zorgen over gewelddadige jeugdgroepen: ‘Ze hebben messen en andere wapens bij zich’

Er zijn in Ridderkerk zorgen over gewelddadige jongerengroepen in en rondom het dorp. De burgemeester besloot onlangs in samenspraak met politie en Openbaar Ministerie om de kermis aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied. Naar nu blijkt, zijn rivaliserende jeugdgroepen die rondlopen met wapens daarvan de oorzaak. “We willen het hier graag rustig en veilig houden.”

huurder pand.png

Hoofdhuurder oud schoolgebouw langs N3 sleept gemeente voor de rechter

Stichting Home, de hoofdhuurder van het voormalige schoolgebouw aan de Merwedestraat in Dordrecht, wil het eerder uitgebrachte rapport van de gemeente Dordrecht van tafel halen. Volgens dat rapport is het gebouw onveilig door brandgevaar. De stichting is van mening dat het onderzoek onjuist en onvolledig is, dus gaan ze naar de rechter.

FC Dordrecht tegen ADO

Veiligheidsmaatregelen getroffen: geen kampioensschaal voor ADO aan de Krommedijk

Als ADO Den Haag komende zondag kampioen wordt bij FC Dordrecht, wordt er geen kampioensschaal uitgereikt. Dat heeft de gemeente Dordrecht uit veiligheidsoverwegingen besloten. Ook roept de club supporters op om met een geldig toegangsbewijs en legitimatiebewijs naar het stadion te komen.

Makkelie

Dordtse scheidsrechter Danny Makkelie naar WK: ‘Enorme waardering’

Scheidsrechter Danny Makkelie mag zich deze zomer melden op het wereldkampioenschap voetbal in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. De Dordtenaar floot in 2022 ook al op het WK in Qatar en was de leidsman op twee Europese Kampioenschappen, in wedstrijden in de Champions League en in de finale van de Europa League in 2020.