gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen scoren zelfvertrouwen in stadion FC Dordrecht

658d2ef6b59da9887aa5d590ba584e55.jpg

Al weer vier jaar kunnen kinderen tussen de 10 en 14 jaar in het stadion op de Krommedijk een cursus volgen om zelfverzekerder te worden. Playing for Succes begon als pilot, maar heeft sindsdien al meer dan 350 kinderen net een beetje meer durf de deur uit zien stappen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het idee achter Playing for Succes is dat jongeren door middel van activiteiten meer zelfvertrouwen te geven, in een omgeving met een echte WOW-factor. In het geval van Dordrecht, het stadion van FC Dordrecht.

"De WOW-factor is dat je hier binnen komt en hier in de keuken mag kijken, met de spelers kan praten en wat eten voor ze maken en opdienen", legt Robin Musscher van Playing for Succes uit. Voor kinderen is dat heel indrukwekkend. Ook dat stadion hier, een wedstrijd bezoeken, op lopen op het veld, de lichtshow, daar vallen hun monden letterlijk van open."

Maar deze maandagmiddag wordt het stadion 'gewoon' gebruikt voor een samenwerkingsspel. Aan de hand van een fotospeurtocht kregen de jongeren elk hoekje te zien. "Het ging best wel goed", vertelt een van de deelnemers. "We gingen het hele stadion rond."&t=64s
f310f307d4df981ba2b9cd4d0be0ae7b.jpg

Lees ook

thumbjeeeeeeeee.png

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

altviool.png

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_03_25_15.Still001.png

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang sluit, is deze pont van groot belang

De MRD Striker. Het zegt je waarschijnlijk niks, maar het is een naam die voetgangers en fietsers tussen Dordrecht en Papendrecht de komende maanden veelvuldig tegenkomen. Die pont dient namelijk als alternatief voor de afgesloten Papendrechtsebrug, de Streekomroep kreeg ‘m alvast te zien.

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.