gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kinderen sloten de zomerschool al dansend af

4b4ae04bdb067f8f59c24b5bbf511995.jpg

De zomerschool is weer voorbij en werd donderdagmiddag officieel afgesloten door Wethouder Peter Heijkoop. “De kinderen hebben zes weken vakantie en sommigen kinderen vinden dat gewoon te lang.”

Alka Goos |  | Aangepast op
Dat vertelt Hely van Ockenburg van de zomerschool: “De kinderen vinden het dan leuk om de laatste twee weken al een goede frisse start te hebben voor het nieuwe schooljaar. Dit kan zijn om nieuwe dingen te leren waar je tegen op ziet of waar je nog mee wilt oefenen.”

Naast het oefenen met rekenen en taal hebben de kinderen zeker niet stil gezeten. Tijdens de buitenspeeldag hebben de kinderen geleerd over gezond eten, sporten en de dieren in de Biesbosch. Daarnaast leerden de kinderen met geld omgaan en sparen tijdens een gastles van de Rabobank met de app PinPin.&t=48s

Lees ook

fotovoorzwi.png

Brand in garagebox was opzettelijk volgens OM: halfjaar cel geëist

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een halfjaar cel tegen D.T. (43). De aanklager houdt hem verantwoordelijk voor brandstichting in een Zwijndrechtse garagebox in 2024.

Tunnel HAGI_artikel foto.png

Zijn huizen en kerk nog te redden van sloop? 'Kan goedkoper en effectiever'

Veertien woningen en een kerk dreigen te verdwijnen aan de Stationsweg in Hardinxveld-Giessendam. Dit vanwege een tunnel die de gemeente aan wil leggen naar de nieuwe wijk ‘Het Oog’. Als het aan architect Arie van der Meijden ligt, kan dat ook anders. Hij bedacht een alternatief plan waarvoor er maximaal twee huizen gesloopt worden.

IMG-20260324-WA0011.jpg

Verpauperd Teerlinkpand afgezet met hekken: ‘Komen stukken los van de gevel’

Het beruchte Teerlinkpand in Dordrecht is uit voorzorg afgezet met hekken. Uit een controle van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (OZHZ) blijkt dat de constructie van het pand onvoldoende stabiel is.

verstevigingen Baanhoekbrug.png

Operatie geslaagd: hulpdiensten kunnen weer over deze brug

Ambulances, politie en andere hulpdiensten kunnen weer over de Baanhoekbrug bij Sliedrecht. Sinds begin maart was de brug afgesloten voor dit incidentele autoverkeer na de vondst van zwakke plekken onder het wegdek. Die plekken zijn afgelopen weekend aangepakt, meldt Rijkswaterstaat.

FOTOAANRIJDING.png

Meerdere auto’s beschadigd door ongeluk in Wielwijk

Een bestuurder is maandagavond uit de bocht gevlogen in de Dordtse wijk Wielwijk. Daarbij raakten drie geparkeerde auto’s beschadigd.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle.jpg

Hennepkwekerij en illegale slaapplekken ontdekt op bedrijventerrein

Bij een controle op bedrijventerrein Donkersloot in Ridderkerk is een hennepplantage ontdekt. De kwekerij met honderden planten is meteen afgebroken.