Dordrecht, Netherlands

Kinderen verkopen spullen op een kleedje in Stadspolders

Een zonnige woensdagmiddag op het Pearle S. Buck-erf: dat vraagt om geld verdienen. Twee jongetjes zagen hun kans schoon en verkochten hun spulletjes op het plein. “We hebben in een kwartier al 5 euro verdiend!”
Vivian Rutte | 28 mei 2020 15:47 | Aangepast op 28 mei 2020 15:47
Het is erg rustig in coronatijd, maar daar lijken deze jonge handelaren geen last van te hebben. “De golfballen en knikkers verkopen het beste, want mensen herkennen dat nog wel van vroeger,"vertelt Kyano.

Naast deze antiquiteiten verkochten de jongens boeken, knuffels en spelletjes. En wat gaan ze kopen van het verdiende geld? “Nieuwe spelletjes!”

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

De Stemming in Ridderkerk: ‘Ik zeg al jaren dat er een metro moet komen!’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...