Dordrecht, Netherlands

Kinderen vieren verjaardagsfeestje in het Energiehuis

Ieder kind wordt blij van een kinderfeestje met hun vriendjes en vriendinnetjes, maar voor kinderen uit gezinnen die te maken hebben met financiële problemen is dat niet vanzelfsprekend. Daarom vierden deze kinderen zaterdag hun kinderfeestje bij het Energiehuis.
Aike van den Heuvel | 9 oktober 2018 15:43 | Aangepast op 9 oktober 2018 15:43
Op het kinderfestival ‘Vier een feestje met ons’ volgden kinderen verschillende workshops en speelden spelletjes. Zangeres Madelief van The Voice Kids was ook aanwezig en sloot het festival af met een optreden.


Het festival is de aftrap van het project ‘Kom je op mijn feestje’ dat wordt georganiseerd door Stichting Uitgestelde Kinderfeestjes, Leergeld Drechtsteden en ToBe cultuurcentrum.


De organisaties zetten zich in om in het schooljaar 2018-2019 nog meer kinderfeestjes te organiseren voor degene die dat zelf niet kunnen.&t=43s

Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Gegil, bloed en duistere muziek: deze speeltuin is tijdens Halloween een griezelige plek

Van versierde pompoenen tot Trick or Treat: speeltuin Stadspolders was tijdens Halloween het toneel ...

Opening Dordtse Spuihavengarage opnieuw uitgesteld

De Spuihavengarage in Dordrecht gaat weken later open dan eerder de bedoeling was. Aanvankelijk zou ...

Rijkswaterstaat voert kentekenonderzoek uit op A16: waar komen bestuurders vandaan?

Rijkswaterstaat voert dinsdag een onderzoek uit naar weggebruik op de A16 tussen Ridderkerk en Hendr...

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...