Dordrecht, Netherlands

Kindje zwaargewond na val balkon

Een kind van zestien maanden is maandagavond zwaargewond geraakt nadat het aan de H.F. Tollensstraat vijf meter naar benden viel. De dreumes viel van een balkon.
Jordy Nijenhuis | 9 oktober 2018 10:14 | Aangepast op 9 oktober 2018 10:14
De politie gaat er niet vanuit dat er opzet in het spel is en noemt het een tragisch ongeval. De politie doet verder geen onderzoek naar het ongeluk.


Een traumahelikopter kwam naar het ongeval voor medische assistentie. Het kind is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Lees ook

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...