Dordrecht, Netherlands

Kledingbeurs bij Jozua

Het is als vanouds druk op de 1-2-3-euro-kledingbeurs van de Evangelische Gemeente Jozua aan de Sikkelstraat. Vandaag vindt tot 19.00 uur de voorjaarseditie plaats. De meeste kleding kost niet meer dan één, twee of drie euro.
Peter Tromp | 27 maart 2018 16:37 | Aangepast op 27 maart 2018 16:37
De gebruikte kleding die op deze beurs wordt verkocht, is geschonken. De aanbieders worden niet betaald. Dus daarom zijn de verkoopprijzen zo laag. Behalve kleding voor heren, dames, kinderen en baby's, staan er ook schoenen en liggen er sieraden.

De beurs duurt één dag en levert meestal zo'n vier- tot vijfduizend euro op. Dat geld gaat naar de zendelingen van Jozua. Kleding die overblijft, gaat onder meer naar de Kledingbank.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...