Dordrecht, Netherlands

Kledingbeurs bij Jozua

Het is als vanouds druk op de 1-2-3-euro-kledingbeurs van de Evangelische Gemeente Jozua aan de Sikkelstraat. Vandaag vindt tot 19.00 uur de voorjaarseditie plaats. De meeste kleding kost niet meer dan één, twee of drie euro.
Peter Tromp | 27 maart 2018 16:37 | Aangepast op 27 maart 2018 16:37
De gebruikte kleding die op deze beurs wordt verkocht, is geschonken. De aanbieders worden niet betaald. Dus daarom zijn de verkoopprijzen zo laag. Behalve kleding voor heren, dames, kinderen en baby's, staan er ook schoenen en liggen er sieraden.

De beurs duurt één dag en levert meestal zo'n vier- tot vijfduizend euro op. Dat geld gaat naar de zendelingen van Jozua. Kleding die overblijft, gaat onder meer naar de Kledingbank.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Opvangen asielzoekers in hartje Papendrecht mag: bezwaar bewoners afgewezen

De voorzieningsrechter heeft beslist dat de opvanglocatie voor 80 vluchtelingen in het centrum van P...

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Dordrecht behoort tot top financieel gezonde gemeenten, maar ‘financiële kwetsbaarheden blijven’

Van alle grote gemeenten in ons land staat Dordrecht er financieel het beste voor. Dat concludeert a...