Dordrecht, Netherlands

Kledingbeurs Jozuakerk drukbezocht

Op de Sikkelstraat is het normaal gesproken al druk, maar vandaag kwam daar nog wat verkeer bij. Er kwamen namelijk veel mensen af op de halfjaarlijkse kledingbeurs van de Jozuakerk.
Daan Berg | 21 maart 2017 14:18 | Aangepast op 21 maart 2017 14:18
"Ik ben op zoek naar zomerspullen", zo zegt een enthousiaste struinster tussen de winkelrekken. "Ik begin altijd bij de schoenen, want daar is het lekker rustig", zo zegt een wat meer ervaren marktbezoekster.

De kerk haalt met deze beurs geld op voor goede doelen. Overgebleven kleding gaat naar de Kledingbank, en de zendelingen van de kerk gebruiken een groot deel van de opbrengsten voor hun werk in het buitenland.

Benieuwd naar de gezellige drukte tussen de tassen, jassen en schoenen? Je ziet het in onderstaande reportage.

Lees ook

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...

Minima kunnen in deze zeven gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Moet het centrale plein van de Krispijnwijken straks verder zonder de dönerzaak, tabakswinkel en min...