Dordrecht, Netherlands

Knappe oefenzege FC Dordrecht bij ADO Den Haag

FC Dordrecht heeft dinsdagavond in een oefenwedstrijd ADO Den Haag verslagen. Op het veld van de Haagse amateurclub hvv Laakkwartier werd het 0-2 voor de mannen van Gérard de Nooijer.
Robert van Loon | 18 juli 2018 11:35 | Aangepast op 18 juli 2018 11:35
De zege is knap te noemen omdat ADO met een A-team aan de aftrap verscheen. Onder meer Beugelsdijk, Immers en El Khayati stonden in de basis. Het jonge FC Dordrecht speelde gedisciplineerd en was een half uur lang gelijkwaardig aan de eredivisionist.

In het laatste kwartier nam de druk van ADO toe en creëerde het drie opgelegde kansen. Deze werden alle drie om zeep geholpen door de Chinees Yuning Zhang. Bjørn Johnsen, de boomlange topscorer van het afgelopen seizoen bij ADO, keek langs het veld toe.

Na rust kwam het op de tegenaanval mikkende Dordrecht op voorsprong. Jeremy Cijntje ontsnapte aan de buitenspelval en schoof de bal langs de keeper. Vlak voor tijd maakte Abdullah Achahbar er 0-2 van.

Lees ook

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...