gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Knappe oefenzege FC Dordrecht bij ADO Den Haag

cb08ee55c337c2f94cdd2039a6e95aa5

FC Dordrecht heeft dinsdagavond in een oefenwedstrijd ADO Den Haag verslagen. Op het veld van de Haagse amateurclub hvv Laakkwartier werd het 0-2 voor de mannen van Gérard de Nooijer.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De zege is knap te noemen omdat ADO met een A-team aan de aftrap verscheen. Onder meer Beugelsdijk, Immers en El Khayati stonden in de basis. Het jonge FC Dordrecht speelde gedisciplineerd en was een half uur lang gelijkwaardig aan de eredivisionist.

In het laatste kwartier nam de druk van ADO toe en creëerde het drie opgelegde kansen. Deze werden alle drie om zeep geholpen door de Chinees Yuning Zhang. Bjørn Johnsen, de boomlange topscorer van het afgelopen seizoen bij ADO, keek langs het veld toe.

Na rust kwam het op de tegenaanval mikkende Dordrecht op voorsprong. Jeremy Cijntje ontsnapte aan de buitenspelval en schoof de bal langs de keeper. Vlak voor tijd maakte Abdullah Achahbar er 0-2 van.

Lees ook

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

Nieuw project (1)

Zes aanhoudingen in gruwelijke verkrachtingszaak: ‘Alle grenzen zijn overschreden’

Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

nk20260905NKS02061

Verre uitwedstrijd voor FC Dordrecht in eerste ronde KNVB Beker

FC Dordrecht neemt het in de eerste ronde van de KNVB Beker op tegen derdedivisionist SC Genemuiden. De Dordtenaren kwamen vrijdag als laatste uit de koker tijdens de loting in het ESPN-programma De Voetbalkantine.

260922Installatie-Kinderburgemeester-Daan-Berat

Berat (10) is de nieuwe kinderburgemeester van Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen week werd de 10-jarige Berat officieel geïnstalleerd. Ook vijf nieuwe kinderambassadeurs gingen aan de slag. Drie kinderambassadeurs blijven nog een jaar actief. Samen laten zij de stem van kinderen in Zwijndrecht horen.