gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Knappe oefenzege FC Dordrecht bij ADO Den Haag

cb08ee55c337c2f94cdd2039a6e95aa5

FC Dordrecht heeft dinsdagavond in een oefenwedstrijd ADO Den Haag verslagen. Op het veld van de Haagse amateurclub hvv Laakkwartier werd het 0-2 voor de mannen van Gérard de Nooijer.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De zege is knap te noemen omdat ADO met een A-team aan de aftrap verscheen. Onder meer Beugelsdijk, Immers en El Khayati stonden in de basis. Het jonge FC Dordrecht speelde gedisciplineerd en was een half uur lang gelijkwaardig aan de eredivisionist.

In het laatste kwartier nam de druk van ADO toe en creëerde het drie opgelegde kansen. Deze werden alle drie om zeep geholpen door de Chinees Yuning Zhang. Bjørn Johnsen, de boomlange topscorer van het afgelopen seizoen bij ADO, keek langs het veld toe.

Na rust kwam het op de tegenaanval mikkende Dordrecht op voorsprong. Jeremy Cijntje ontsnapte aan de buitenspelval en schoof de bal langs de keeper. Vlak voor tijd maakte Abdullah Achahbar er 0-2 van.

Lees ook

coalitiepapendrecht

'Niet links, niet rechts, maar Papendrechts': dit zijn de plannen van de nieuwe coalitie

De onderhandelingen tussen PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht zijn afgerond. Onder leiding van formateur Koen Becking bereikten de partijen op 16 juni overeenstemming over een coalitieakkoord voor Papendrecht. De inhoud van het akkoord is deze vrijdag gepresenteerd.

dordrechtsmuseum

Zeldzaam schilderij van Dordtse kunstenares te zien in Dordrechts Museum

Het Dordrechts Museum heeft twee 17e-eeuwse schilderijen in langdurige bruikleen gekregen van The Leiden Collection in New York, een van de belangrijkste particuliere verzamelingen van Nederlandse kunst ter wereld. Volgens het museum zijn dit twee bijzondere werken. Vanaf deze week zijn de werken te bewonderen in de vaste collectie van het museum.

2607235006

Scheur in installatie bij Chemours, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

hoogblokland

azc

Nu definitief: op deze twee plekken komen opvanglocaties voor asielzoekers

De gemeente Molenlanden gaat asielzoekers opvangen aan de Melkweg in Bleskensgraaf en aan de Beemdweg in Hoogblokland. Het gaat om een definitief besluit, meldt de gemeente. Het COA gaat de plannen per opvanglocatie nu verder uitwerken.

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.