Dordrecht, Netherlands

Knappe oefenzege FC Dordrecht bij ADO Den Haag

FC Dordrecht heeft dinsdagavond in een oefenwedstrijd ADO Den Haag verslagen. Op het veld van de Haagse amateurclub hvv Laakkwartier werd het 0-2 voor de mannen van Gérard de Nooijer.
Robert van Loon | 18 juli 2018 11:35 | Aangepast op 18 juli 2018 11:35
De zege is knap te noemen omdat ADO met een A-team aan de aftrap verscheen. Onder meer Beugelsdijk, Immers en El Khayati stonden in de basis. Het jonge FC Dordrecht speelde gedisciplineerd en was een half uur lang gelijkwaardig aan de eredivisionist.

In het laatste kwartier nam de druk van ADO toe en creëerde het drie opgelegde kansen. Deze werden alle drie om zeep geholpen door de Chinees Yuning Zhang. Bjørn Johnsen, de boomlange topscorer van het afgelopen seizoen bij ADO, keek langs het veld toe.

Na rust kwam het op de tegenaanval mikkende Dordrecht op voorsprong. Jeremy Cijntje ontsnapte aan de buitenspelval en schoof de bal langs de keeper. Vlak voor tijd maakte Abdullah Achahbar er 0-2 van.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...