gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Knegt wil rentree in Dordrecht

b1ecace77bcff1d1a968e7747a938950

Shorttracklegende Sjinkie Knegt hoopt in februari mee te kunnen doen aan de kampioenschappen in Dordrecht. Dat laat hij weten aan de NOS. Knegt was dit weekend aanwezig in Leeuwarden waar hij door de omroep geïnterviewd werd.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Ik heb heel lang niets kunnen doen. Heb opnieuw moeten leren lopen. Daarna wilde ik graag weer schaatsen. Dat wil ik zo snel en zo hard mogelijk doen. De laatste tijd ga ik met grote stappen vooruit," vertelt Knegt. Vorig jaar liep hij ernstige brandwonden op toen hij zijn houtkachel thuis aanstak.

Aan het NK kon Knegt nog niet meedoen, zo besloot hij in overleg met zijn coach Jeroen Otter. "Ik laat bij trainingen zien dat ik weer hard kan schaatsen, maar het utihoudingsvermogen kan veel beter (...)Het zou mooi zijn als ik in Dordrecht zou kunnen starten." De wedstrijden voor het wereldkampioenschap worden op 14, 15 en 16 februari op de Sportboulevard gehouden.


Eerder was Sjinkie Knegt in Dordrecht al succesvol. In 2015 behaalde hij zilver op de 500 meter en goud op de 1000 en de 1500 meter.

Lees ook

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

1ba0a183-2c19-3050-bfcb-5f6cf0946623

Superfan Carin kijkt uit naar Phantom of the Opera: 'Ik kreeg koude rillingen'

In 2028 keert Phantom of the Opera voor het eerst sinds de jaren negentig terug naar Nederland. De wereldberoemde musical gaat spelen in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam en voor superfan Carin Klabbers uit Ridderkerk voelt dat bijna onwerkelijk. “Ik wist niet wat ik hoorde", zegt ze tegen Rijnmond.

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?