gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

KNMR Dordrecht 10 jaar actief

De KNRM, de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij, organiseerde zaterdag weer de Reddingbootdag.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Donateurs konden meevaren op de reddingsboten en ervaren hoe het is om met hoge snelheid op de woelige baren te gaan varen. De KNRM bestaat als sinds 1824 maar in Dordt zijn ze iets korter actief, sinds 2008. Ze vieren dit jaar dus hun tiende verjaardag. Het werkterrein van de KNRM Dordrecht beslaat het gebied van Zuid-Holland Zuid en daar is best veel werk te verrichten voor de vrijwilligers. Maandag vanaf 18.00 uur in het TV Dordrecht programma "Dit Weekend In Dordt" een uitgebreid verslag van de Reddingbootdag.

Lees ook

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.