Dordrecht, Netherlands

Knoop doorgehakt: film in tuin gaat door

De organisatie van “Film in de Tuin” heeft besloten dat ondanks het stormachtige weer van vanmiddag, de voorstelling vanavond gewoon doorgaat. ‘De weersverwachtingen voor vanavond zijn goed’, vertelt Geert ter Steeg.
Gert van der Steen | 2 augustus 2019 16:39 | Aangepast op 2 augustus 2019 16:39
Voor het eerst is het jaarlijks terugkerende evenement van The Movies, in hun eigen achtertuin. Dit in tegenstelling tot voorgaande jaren. Toen was het in de tuin van het Dordrechts Museum. Vier vrijdagen kun je genieten van mooie films in de gemoedelijke Kloostertuin. De zijgevel van de cinema biedt ruimte aan het grote scherm. De projector komt aan de overkant van de tuin in een verhoogde overkapping te staan.

De reden van de verhuizing is volgens Geert: “Het is een prachtige locatie, er is meer ruimte en we kunnen alles zelf doen”. Dit jaar is er voor het eerst een foodtruck aanwezig om het echte picknick gevoel te creëren. Je kunt uiteraard je eigen stoel meebrengen of één huren. De film van vanavond is “Roma”, volgens de bevlogen initiatiefnemer de beste film van het afgelopen jaar. Vanavond kun je vanaf 18.30 uur al terecht om gezellig te eten en te borrelen met vrienden. Om 21.30 uur start de film.


Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...