Dordrecht, Netherlands

Koekjes tegen eenzaamheid

De eigenaren van banketbakkerij Van der Sterre, Chris en Marijn van der Waard, bakken 10.000 koekjes met de tekst ‘Je bent niet alleen’ en delen die op 18 april, de dag van The Passion, uit op straat.
Gert van der Steen | 11 april 2019 13:26 | Aangepast op 11 april 2019 13:26
‘Je bent niet alleen’ is dit keer het motto van The Passion en dat geeft hen aanleiding om de koekjes aan te bieden en daarbij over hun geloof met de voorbijgangers in gesprek te gaan.


De KRO/NCRV wijdt er een uitzending van het programma ‘Met Hart en Ziel’ aan. Die wordt op donderdag 18 april om 16.10 uur uitgezonden op NPO2.

Lees ook

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...