Dordrecht, Netherlands

Koekjes tegen eenzaamheid

De eigenaren van banketbakkerij Van der Sterre, Chris en Marijn van der Waard, bakken 10.000 koekjes met de tekst ‘Je bent niet alleen’ en delen die op 18 april, de dag van The Passion, uit op straat.
Gert van der Steen | 11 april 2019 13:26 | Aangepast op 11 april 2019 13:26
‘Je bent niet alleen’ is dit keer het motto van The Passion en dat geeft hen aanleiding om de koekjes aan te bieden en daarbij over hun geloof met de voorbijgangers in gesprek te gaan.


De KRO/NCRV wijdt er een uitzending van het programma ‘Met Hart en Ziel’ aan. Die wordt op donderdag 18 april om 16.10 uur uitgezonden op NPO2.

Lees ook

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...