Dordrecht, Netherlands

Koetshuis gaat vijf dagen per week open

Het koetshuis van Duurzaamheidscentrum Weizigt gaat binnenkort vijf dagen per week open. Dat si mogelijk dankzij een intensievere samenwerking tussen Weizigt en Gemiva SVG Groep.
Peter Tromp | 15 maart 2018 17:32 | Aangepast op 15 maart 2018 17:32
In het koetshuis komt een wijkwinkel, je kan er koffie gaan drinken en het wordt een ontmoetingsruimte voor buurtbewoners.Het wordt een dagbesteding voor deelnemers van Gemiva SVG Groep. Dat zijn mensen met een beperking. Komende zomer moet het al van start.

Als de oranjerie bij Weizigt is verplaatst en opgeknapt, komt daarin een bakkerij in en een theewinkel.

De uitbreiding van de samenwerking met Weizigt is een eerste stap. Donderdag is de overeenkomst ondertekend. Gemiva zoekt nog meer organisaties om mee samen te werken.

Lees ook

FC Dordrecht geeft voor de derde keer dit seizoen in de slotfase een zege uit handen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op frustrerende wijze een zege uit handen gegeven bij FC Eindhoven. ...

Dordtenaar Anne Mollema vertelt over zijn functie bij waterschap Hollandse Delta

Er wordt deze week veel aandacht besteed aan het water. Zo werd woensdag de vloedschottentest uitgev...

Programmering Studio De Witt zaterdag 30 september 2023

In Studio De Witt komen deze zaterdag weer allerlei onderwerpen aan bod. Het radioprogramma van pres...

Dordtse korfbalvereniging in diepe rouw: doodgeschoten arts was vader van speelster

De Dordtse korfbalvereniging DeetosSnel is in diepe rouw. Donderdag bereikte hen het bericht dat de ...

Vierdaags festival In De Biesboschhal van start

Het vierdaags festival In De Biesboschhal trapte donderdagmiddag af met STRAAT078. Het evenement waa...

Ode aan Duitse doelman in nieuwe 'Plucheplakkers'-aflevering

Journalisten Arco Bomgaars, Corrado Francke en Sjoerd de Vos blikten in de achtste aflevering van De...