gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Koevoets speelt Bach

Dirigent en organist Eric Koevoets speelt 27 juni De Grote Orgelmis van Johann Sebastian Bach. Hij doet dat in de Sint Antoniuskerk aan de Burgemeester De Raadtsingel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De orgelmis is een meesterwerk van Bach uit zijn latere jaren. Al zijn inzichten, technieken en vaardigheden zitter er in. Het is één van de meest beroemde orgelwerken van Bach.

Eric Koevoets is dirigent van het Dordtse Vrouwenkoor La Confiance en piano- en orgeldocent bij het Muziekonderwijscentrum Dubbelsteyn. In het verleden was hij dirigent en organist in de Sint Antoniuskerk. Koevoets heeft ook cd’s uitgebracht met orgelmuziek. Die zijn onder andere opgenomen op het Pelsorgel in de Sint Antoniuskerk.

Het concert vindt dinsdag 27 juni om 20.00 uur plaats in de Sint Antoniuskerk aan de Burgemeester De Raadtsingel. De kerk gaat een half uur eerder al open. Het concert is gratis. Na afloop wordt er wel gecollecteerd.

Lees ook

staatsloterijpexels

Inwoner Hardinxveld-Giessendam wint 1 miljoen euro

Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.