gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Koevoets speelt Bach

Dirigent en organist Eric Koevoets speelt 27 juni De Grote Orgelmis van Johann Sebastian Bach. Hij doet dat in de Sint Antoniuskerk aan de Burgemeester De Raadtsingel.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De orgelmis is een meesterwerk van Bach uit zijn latere jaren. Al zijn inzichten, technieken en vaardigheden zitter er in. Het is één van de meest beroemde orgelwerken van Bach.

Eric Koevoets is dirigent van het Dordtse Vrouwenkoor La Confiance en piano- en orgeldocent bij het Muziekonderwijscentrum Dubbelsteyn. In het verleden was hij dirigent en organist in de Sint Antoniuskerk. Koevoets heeft ook cd’s uitgebracht met orgelmuziek. Die zijn onder andere opgenomen op het Pelsorgel in de Sint Antoniuskerk.

Het concert vindt dinsdag 27 juni om 20.00 uur plaats in de Sint Antoniuskerk aan de Burgemeester De Raadtsingel. De kerk gaat een half uur eerder al open. Het concert is gratis. Na afloop wordt er wel gecollecteerd.

Lees ook

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

aanrijding noordendijk

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

Tom Hartman maakt muziek na psychose

Hoe een psychose Tom tot een liedje bracht: ‘Heb het van me afgeschreven’

Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.