gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kolff in persconferentie: “Stappen tot stand gekomen door goed naleefgedrag”

1c711d7b7d812d976c99bc9189542080.jpg

Wouter Kolff, burgemeester en voorzitter van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid, prijst het gedrag rondom de coronamaatregelen van de inwoners afgelopen week. “Er is een relatief rustig beeld in de regio, al blijft het belangrijk om nog steeds de basismaatregelen in acht te nemen.”

Corrado Francke |  | Aangepast op
In de afgelopen dagen zijn er geen van de ‘hotspots’ in de regio afgesloten, ook geen winkelstraten. “Het was uiteindelijk niet nodig om te doen, maar afstand houden, drukte vermijden en zorgen voor hygiëne is nog altijd belangrijk”, legt Kolff uit.

Vanaf komend weekend zullen de niet-voedingskramen die in het verleden een plek hadden ook weer op de weekmarkt te zien zijn. “Wel is er een aangepaste looproute en niet alle ondernemers zullen meerdere kramen krijgen.”

De burgemeester roept wel op om samen de maatregelen van 1 juni mogelijk te maken. “Het wordt lekker weer, maar blijf het gezond verstand gebruiken: voor onszelf en voor elkaar.”

Lees ook

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.

treinen Station Dordrecht

Geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal

Deze week is het extra goed opletten voor de Dordtse treinreiziger. Door werkzaamheden rijden er geen intercity’s naar Rotterdam en Roosendaal. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 1 mei. Volgens ProRail rijden sprinters wel gewoon door.

picjumbo_com-ice-cream-865126.jpg

Temperatuur schiet omhoog: het kan wel 25 graden worden

Ben je nog niet uitgekeken op zonnige, droge lentedagen? Goed nieuws: de komende dagen houdt dat weer aan en het wordt elke dag ietsje warmer. De temperatuur loopt op tot wel 25 graden.