Dordrecht, Netherlands

Komende weken meer goederentreinen door Dordt

Vanwege werkzaamheden op het Duitse spoornetwerk rijden er de komende 6 weken meer goederentreinen door Dordt. Dit is nodig om het groeiende goederenvervoer op de Betuweroute aan te kunnen.
Leo Roubos | 11 juli 2019 11:54 | Aangepast op 11 juli 2019 11:54
De werkzaamheden duren van zaterdag 13 juli tot en met zondag 25 augustus. Het betekent dat de omgeving meer overlast door geluid en trillingen kan ervaren.

De werkzaamheden aan het derde spoor in Duitsland zijn in 2016 begonnen en duren nog een aantal jaar. De komende jaren wordt daarom geregeld het goederenvervoer richting Duitsland via de Brabantroute omgeleid.

Wie vragen of klachten heeft kan bellen naar 0800 - 7767245, elke werkdag tussen 8.00 en 18.30 uur (en 24/7 voor urgente meldingen). Meer informatie is te vinden op de website van ProRail.

Lees ook

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...