gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Komst mountainbikeparcours onzeker

e4a1004d641563defb5575440fb882e5

Een mountainbikeparcours midden in natuurgebied De Elzen. Floris Visser en 1600 andere Dordtenaren zien het al helemaal voor zich. Maar of het allemaal doorgaat, is nog maar de vraag.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Voor Visser zijn er twee mogelijkheden om zijn gewilde parcours te realiseren: een burgerinitiatief of het plan aan het college voorleggen en afwachten op het wordt opgepakt. Wethouder Marco Stam is daar geen voorstander van, maar een burgerinitiatief betekent dat Visser zelf 60 procent van de kosten op zich moet nemen.

"Zelf denk ik dat een burgerinitiatief altijd prettiger is. Niet alleen uit kosten overwegingen, maar ook omdat op meerdere steun kan rekenen uit de bevolking", legt Stam uit. "Als je een gemeentevoorstel hebt, gaat toch altijd om de afweging van het kostenplaatje in de gemeenteraad. Wat niet altijd wil zeggen dat het komt tot uitvoering. Als de gemeenteraad nu instemt met een initiatief dan ben je al twee stappen verder."

Het parcours zou in totaal zo'n 40.000 euro gaan kosten. Visser en zijn compagnon beraden zich nu over wat ze verder gaan doen.

Lees ook

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

autobrand Hia BLUR

Auto in brand gestoken in Hendrik-Ido-Ambacht, politie zoekt verdachte

Op de Landmanshof in Hendrik-Ido-Ambacht is donderdagochtend rond 06.00 uur een auto in de brand gestoken. De motorkap vatte daarbij vlam. De politie is nog opzoek naar de verdachte.

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.