gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Komt er een tweede Dordtse Rommelroute?

2db796c85ee86d08de2801e803654ba2.jpg

Grappige snuisterijen en bijzondere parels. Er was genoeg te vinden op de Dordtse Rommelroute afgelopen zondag. Niet alleen was het druk in de stad, volgens de verkopers werd er ook goed verkocht.

Alka Goos |  | Aangepast op
“Is die misschien in de uitverkoop”, vraagt een jong meisje aan een van de verkopers in de Hoge Nieuwstraat terwijl ze naar een zwembad wijst in de vorm van een eenhoorn. “Nee, die helaas niet, sorry.” De zaken lopen lekker en hoewel er soms dingen tegen een mooi prijsje weggaan, zijn er ook ongebruikte dingen die hun waarde toch behouden. “Ik heb al aardig goed verkocht. Het valt me alles mee”, vertelt de verkoopster rond een uur of 13.00.


Ook de kopers zijn zeer te spreken over deze eerste editie. “Ik heb nog helemaal niet veel uitgegeven, maar hartstikke leuke dingen gekocht. Vooral kleding.” Zowel kopers als verkopers zijn enthousiast over een eventuele tweede editie, maar de organisatie moet er nog een nachtje over slapen.

Lees ook

lintjespapendrecht2.JPG

LINTJESREGEN

Van echtparen tot wethouder: deze streekgenoten zijn onderscheiden

Bijna negentig mensen in de streek zijn vrijdag koninklijk onderscheiden tijdens de traditionele lintjesregen. Het gaat om personen die zich langdurig hebben ingezet voor de samenleving, bijvoorbeeld als vrijwilliger bij een (sport)vereniging, kerk of stichting.

yv2026424NKS06090.jpg

Toptien is leuk, maar FC Dordrecht baalt flink van missen play-offs

FC Dordrecht eindigt voor het derde seizoen op rij in het linkerrijtje, maar kan er weinig plezier aan beleven. “We zijn heel het seizoen bezig geweest om de play-offs te halen en dat is helaas niet gelukt”, vat aanvoerder Sem Valk samen.

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.