Dordrecht, Netherlands

Komt er een tweede Dordtse Rommelroute?

Grappige snuisterijen en bijzondere parels. Er was genoeg te vinden op de Dordtse Rommelroute afgelopen zondag. Niet alleen was het druk in de stad, volgens de verkopers werd er ook goed verkocht.
Alka Goos | 20 mei 2019 14:22 | Aangepast op 20 mei 2019 14:22
“Is die misschien in de uitverkoop”, vraagt een jong meisje aan een van de verkopers in de Hoge Nieuwstraat terwijl ze naar een zwembad wijst in de vorm van een eenhoorn. “Nee, die helaas niet, sorry.” De zaken lopen lekker en hoewel er soms dingen tegen een mooi prijsje weggaan, zijn er ook ongebruikte dingen die hun waarde toch behouden. “Ik heb al aardig goed verkocht. Het valt me alles mee”, vertelt de verkoopster rond een uur of 13.00.


Ook de kopers zijn zeer te spreken over deze eerste editie. “Ik heb nog helemaal niet veel uitgegeven, maar hartstikke leuke dingen gekocht. Vooral kleding.” Zowel kopers als verkopers zijn enthousiast over een eventuele tweede editie, maar de organisatie moet er nog een nachtje over slapen.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...