gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Komt er een tweede Dordtse Rommelroute?

2db796c85ee86d08de2801e803654ba2.jpg

Grappige snuisterijen en bijzondere parels. Er was genoeg te vinden op de Dordtse Rommelroute afgelopen zondag. Niet alleen was het druk in de stad, volgens de verkopers werd er ook goed verkocht.

Alka Goos |  | Aangepast op
“Is die misschien in de uitverkoop”, vraagt een jong meisje aan een van de verkopers in de Hoge Nieuwstraat terwijl ze naar een zwembad wijst in de vorm van een eenhoorn. “Nee, die helaas niet, sorry.” De zaken lopen lekker en hoewel er soms dingen tegen een mooi prijsje weggaan, zijn er ook ongebruikte dingen die hun waarde toch behouden. “Ik heb al aardig goed verkocht. Het valt me alles mee”, vertelt de verkoopster rond een uur of 13.00.


Ook de kopers zijn zeer te spreken over deze eerste editie. “Ik heb nog helemaal niet veel uitgegeven, maar hartstikke leuke dingen gekocht. Vooral kleding.” Zowel kopers als verkopers zijn enthousiast over een eventuele tweede editie, maar de organisatie moet er nog een nachtje over slapen.

Lees ook

sociale huur ridderkerk.png

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

Hendrik-Ido-Ambacht

Oud-burgemeester Herman J. ontkent verzamelen kinderporno en ontucht: ‘Ik ben geen pedofiel’

De oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. ontkent kinderporno te hebben verzameld en ontucht te hebben gepleegd. Hij zei dat dinsdag tijdens een korte zitting op de rechtbank in Rotterdam.

drugspand.jpg

Burgemeester sluit en controleert woningen: meerdere misstanden gevonden

Een woning aan de Beltmolen in Papendrecht is door burgemeester Margreet van Driel gesloten na de vondst wapens, drugs en cash geld. Ook zijn er bij andere huizen in de gemeente misstanden geconstateerd..

archieffotopolitie.png

Verdachten van babbeltrucs nu herkenbaar in beeld

De politie heeft herkenbare beelden gedeeld van meerdere verdachten die zijn betrokken bij oplichtingszaken in onze streek. Daarbij raakten de slachtoffers uit Dordrecht, Papendrecht en Bleskensgraaf in totaal zo’n 20.000 duizend euro kwijt.

foto artikel pilot game.jpg

Geen boek, maar een game op je leeslijst: bieb experimenteert op middelbare school

Een game uitspelen in plaats van het lezen van een boek voor je leeslijst. Mogelijk wordt dat de toekomst voor middelbare scholieren. Bibliotheek AanZet, die tientallen vestigingen in onze streek heeft, onderzoekt hoe games een serieuze rol kunnen spelen in het onderwijs. Bijvoorbeeld tijdens de Engelse les.

Nieuw project.jpg

Gewapende beroving op lachgasverkopers laat diepe sporen na, OM eist taakstraffen

Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.