Dordrecht, Netherlands

Komt er een tweede Dordtse Rommelroute?

Grappige snuisterijen en bijzondere parels. Er was genoeg te vinden op de Dordtse Rommelroute afgelopen zondag. Niet alleen was het druk in de stad, volgens de verkopers werd er ook goed verkocht.
Alka Goos | 20 mei 2019 14:22 | Aangepast op 20 mei 2019 14:22
“Is die misschien in de uitverkoop”, vraagt een jong meisje aan een van de verkopers in de Hoge Nieuwstraat terwijl ze naar een zwembad wijst in de vorm van een eenhoorn. “Nee, die helaas niet, sorry.” De zaken lopen lekker en hoewel er soms dingen tegen een mooi prijsje weggaan, zijn er ook ongebruikte dingen die hun waarde toch behouden. “Ik heb al aardig goed verkocht. Het valt me alles mee”, vertelt de verkoopster rond een uur of 13.00.


Ook de kopers zijn zeer te spreken over deze eerste editie. “Ik heb nog helemaal niet veel uitgegeven, maar hartstikke leuke dingen gekocht. Vooral kleding.” Zowel kopers als verkopers zijn enthousiast over een eventuele tweede editie, maar de organisatie moet er nog een nachtje over slapen.

Lees ook

Lift station Sliedrecht Baanhoek blijft voorlopig buiten gebruik

De lift op station Sliedrecht Baanhoek moet volledig worden vervangen. Het apparaat is sinds begin d...

Vier naaldbomen worden verplaatst, ruimte maken voor nieuwbouw

De gemeente Dordrecht heeft woensdagmiddag een boom verplaatst vanaf het Admiraalsplein naar de Admi...

Bekritiseerd fitnesstraject op de schop: ‘Verplicht karakter een struikelblok’

De bekritiseerde fysioproef ‘Powerful Ageing’ binnen de Drechtsteden wordt flink aangepast. Om het o...

Jongens van 14 en 15 jaar verdacht van straatroof in Dordtse wijk

Een 14-jarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 15-jarige uit de omgeving Utrecht zijn opgepakt ...

Mariniers te zien op straat, defensie oefent in onze streek

De Koninklijke Marine gaat dinsdag 1 april oefenen in Sliedrecht. De training is onderdeel van de op...

Explosie in straat waar eerder beschieting was

Bij een woning aan de Willem Marisstraat in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een e...