Dordrecht, Netherlands

Konijn Charlie is weer terug

Teus Oosterwijk wilde gisteren nog aangifte doen van diefstal, maar besloot toch ondanks zijn principes 35 euro aan de dierenambulance te betalen om zijn konijn terug te krijgen.
Sofia Letova | 28 juni 2017 11:57 | Aangepast op 28 juni 2017 11:57
Teus heeft gisterenavond Dierenambulance De Dieren SOS gebeld om toch tot een oplossing te komen. Hij moest 35 euro betalen om zijn konijn terug te krijgen. 20 euro voor de ambulancerit en 5 euro per dag aan dagelijkse verzorging. "De situatie dreigde zo te escaleren, dat ik vond dat het maar afgelopen moest zijn. Ik word er niet armer van, maar dit is gewoon het beste voor het beestje", zegt Teus.

Het konijn werd zaterdagochtend door de dierenambulance uit zijn hokje gehaald. Charlie die al twee jaar naast het huis van Teus op een verhoogd grasveldje in een hok zit, werd uit het hok gehaald nadat de ambulancemedewerker het slot eruit getrokken. Ze zouden een tip van iemand hebben gehad over het konijn dat mogelijk gedumpt zou zijn.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...