gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Konijn Charlie is weer terug

Teus Oosterwijk wilde gisteren nog aangifte doen van diefstal, maar besloot toch ondanks zijn principes 35 euro aan de dierenambulance te betalen om zijn konijn terug te krijgen.

Sofia Letova |  | Aangepast op
Teus heeft gisterenavond Dierenambulance De Dieren SOS gebeld om toch tot een oplossing te komen. Hij moest 35 euro betalen om zijn konijn terug te krijgen. 20 euro voor de ambulancerit en 5 euro per dag aan dagelijkse verzorging. "De situatie dreigde zo te escaleren, dat ik vond dat het maar afgelopen moest zijn. Ik word er niet armer van, maar dit is gewoon het beste voor het beestje", zegt Teus.

Het konijn werd zaterdagochtend door de dierenambulance uit zijn hokje gehaald. Charlie die al twee jaar naast het huis van Teus op een verhoogd grasveldje in een hok zit, werd uit het hok gehaald nadat de ambulancemedewerker het slot eruit getrokken. Ze zouden een tip van iemand hebben gehad over het konijn dat mogelijk gedumpt zou zijn.

Lees ook

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

Grote Kerk

Kerkklokken mogen ’s nachts mogelijk blijven luiden

De kerkklokken van de Grote Kerk in Dordrecht hebben de afgelopen 13 jaar illegaal geluid. Dat blijkt nadat de gemeente een klacht over geluidsoverlast van een bewoner heeft onderzocht. Het college van burgemeester en wethouders kijkt nu naar een manier om de kerkklokken toch ook ’s nachts te laten luiden.

N214 provinciale weg

De N214 gaat op de schop: dit gaat er gebeuren

De provincie Zuid-Holland begint vrijdag aan groot en langdurig onderhoud op de N214. Om te grote hinder te beperken en de Alblasserwaard goed bereikbaar te houden, zullen de werkzaamheden in verschillende fases plaatsvinden.

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.