gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Konijn Charlie is weer terug

Teus Oosterwijk wilde gisteren nog aangifte doen van diefstal, maar besloot toch ondanks zijn principes 35 euro aan de dierenambulance te betalen om zijn konijn terug te krijgen.

Sofia Letova |  | Aangepast op
Teus heeft gisterenavond Dierenambulance De Dieren SOS gebeld om toch tot een oplossing te komen. Hij moest 35 euro betalen om zijn konijn terug te krijgen. 20 euro voor de ambulancerit en 5 euro per dag aan dagelijkse verzorging. "De situatie dreigde zo te escaleren, dat ik vond dat het maar afgelopen moest zijn. Ik word er niet armer van, maar dit is gewoon het beste voor het beestje", zegt Teus.

Het konijn werd zaterdagochtend door de dierenambulance uit zijn hokje gehaald. Charlie die al twee jaar naast het huis van Teus op een verhoogd grasveldje in een hok zit, werd uit het hok gehaald nadat de ambulancemedewerker het slot eruit getrokken. Ze zouden een tip van iemand hebben gehad over het konijn dat mogelijk gedumpt zou zijn.

Lees ook

PSX_20260615_120016

Botsing tussen lijnbus en auto, twee gewonden

Bij een aanrijding tussen een lijnbus en een personenauto in Dordrecht zijn maandag twee inzittenden gewond geraakt. Zij zijn naar het ziekenhuis gebracht.

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

politie prorail station sliedrecht

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

yv2026220NKS05997

Dit zijn de eerste tegenstanders van FC Dordrecht in het nieuwe seizoen

FC Dordrecht opent het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen op vrijdag 7 augustus thuis tegen Jong Ajax. Dat staat in het concept-competitieprogramma dat de KNVB woensdagochtend lanceerde.