Dordrecht, Netherlands

Koningsspelen worden 'coronaspelen' in Oud-Krispijn

Een bad vol bubbels voor de koning, een oranje-rietjesrace en een rode loper, het was er vrijdag allemaal in Oud-Krispijn. Daar organiseerden enkele gezinnen samen alternatieve Koningsspelen.
Petra Scheurwater | 21 april 2020 08:29 | Aangepast op 21 april 2020 08:29
Het koninklijke sportfestijn ging vorige week niet door in verband met de coronamaatregelen, maar daar was in Dordt weinig van te merken. Compleet uitgedost in een oranje outfit gingen buurtkinderen de strijd met elkaar aan.

"Wij organiseren de coronaspelen, met spullen die we thuis hebben liggen", legt een van de organiserende moeders uit. "We hebben spelletjes bedacht en spelen die per gezin op afstand."

En dat tot plezier van de kinderen. "Het is heel leuk!"

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...