Dordrecht, Netherlands

Korfbalclub heeft het moeilijk, maar kan weer even vooruit door roep om hulp

Voor de korfbalclub DeestoSnel is goed materiaal belangrijk. Maar in dit in dit crisisjaar is het lastig om een deel van de ballen te vervangen. Daarom startte de club de actie 'Help mee en sponsor een bal'.
Nynke Cuperus | 5 november 2020 12:11 | Aangepast op 5 november 2020 12:11
Veel spelers en ouders van spelers gaven gehoor aan de actie, daarmee werden 38 ballen binnengehaald. Ook de businessclub van DeetoSnel doneerde 27 ballen aan de vereniging.

DeestoSnel laat weten dat ze "erg tevreden met het resultaat van de ballenactie zijn". Ook is de club blij met de samenwerking en de inbreng van de betrokken ondernemers van de businessclub.

Lees ook

Let op: het kan glad zijn!

In heel onze streek kan het plaatselijk glad zijn. Ook voor de rest van het land, behalve op de Wadd...

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...