gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Korfbaltalenten winnen in Dubbeldamse sporthal

9df6ff394a704f83177afc37b0a66325

De nationale jeugdkorfbalteams van Nederland en België stonden zondagmiddag tegenoverelkaar in de sporthal van Sporting Delta aan de Gravensingel. Zowel de jeugd van onder 17 als onder 19 kwam in actie.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Beide wedstrijden in Dubbeldam werden gewonnen door Oranje. Onder 17 won met 34-14, de oudere tieners deden dat even later met 21-15 nog eens over.


De oefeninterlands zijn een voorbereiding op komende toernooien. U17 speelt in juni de Korfball World cup in Eindhoven en U19 speelt in april het Open European Korfball Championship.


De wedstrijden waren voor drie speelsters een echte thuiswedstrijd. Resy Weijts, Anouk de Visser en Fabiënne van Erk kwamen in het verleden voor Sporting Delta uit. Ook voor PKC-speler Menno Remans en voor Tess Voshart van DeetosSnel waren de wedstrijden op bekend terrein.


De wedstrijden zijn

Lees ook

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.