gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Korfbaltoernooi bij vereniging Oranje-Wit

86f38b1d4063e07d7d43db6388a34fdf

Kinderen uit de groepen 3 en 4 van de basisschool hebben woensdagmiddag fanatiek gekorfbald. Deze keer waren ze te gast bij korfbalvereniging Oranje-Wit.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
"Korfbal is de meest geschikte sport om te leren, waarin jongens en meisjes samen te spelen", zegt Kees Kleingeld, voorzitter van de vereniging. "Sporten is goed voor je ontwikkeling en daarom is het belangrijk daar op jonge leeftijd al mee in aanraking te komen."

In de leeftijd 5 tot 6 jaar zit er al wel wat talent tussen de sportende kinderen, maar dat valt nu nog niet op. Pas vanaf een jaar of 10 kun je beginnen met scouten en het trainen van de talentjes. Voor nu gaat het vooral nog om het plezier hebben in de sport die je beoefend. Dat geldt volgens Kleingeld voor iedere sport, met een kleine voorwaarde. "Als ze eerst maar korfbal hebben geprobeerd."

Het korfballen zelf wordt de laatste jaren steeds populairder en Kleingeld hoopt voor de vereniging een groei van het aantal leden.

Lees ook

politie2018imageset_genericlandscape

Witwaspraktijken: Doorzoekingen in Sliedrecht en Zwijndrecht

De Duitse politie heeft in onder meer Sliedrecht, Zwijndrecht, Eindhoven en Rotterdam doorzoekingen gedaan in een groot internationaal onderzoek naar witwaspraktijken. Ook veertig plekken in Duitsland zijn doorzocht. In totaal zijn vijf mannen aangehouden.

scanauto stadsbeheer handhaving

Parkeercontroles compleet digitaal: geen bonnetje meer op je ruit

De gemeente Dordrecht stapt over op volledig digitale parkeercontroles. De gemeente noemt het een volgende stap in de modernisering van de parkeerhandhaving. Het digitaliseren zorgt ervoor dat de handhaving geen fysieke parkeercontroles meer hoeft te doen.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

foto groepsverkrachting SLI

Snikkend ontkent verdachte (23) rol in groepsverkrachting: 'Zo ben ik niet opgevoed'

"Ik hoor niet in de gevangenis tussen criminelen, ik hoor in de samenleving", snikt F.B. (23). Hij is één van de zes verdachten van een gruwelijke verkrachtingszaak in Sliedrecht, maar zelf ontkent hij. "Ik zit elke avond in mijn cel te huilen."