Dordrecht, Netherlands

Korte maakt rentree bij FC Dordt

Giovanni Korte heeft na vier maanden blessureleed zijn rentree gemaakt. Hij speelde 45 minuten mee in een oefenwedstrijd tegen de Rotterdamse topklasser Leonidas.
Asli Kösker | 12 januari 2015 14:58 | Aangepast op 12 januari 2015 14:58
De aanvaller liep in september vorig jaar een gebroken kuitbeen op. Dit gebeurde in de wedstrijd tegen Excelsior.

De oefenwedstrijd eindigde uiteindelijk in 1-1. Korte maakte een goede indruk op trainer Ernie Brandts, die verteld tevreden:” We hebben nog maar weinig gescoord, dus we kunnen elke positieve actie van hem gebruiken.”

Korte was zelf opgelucht en blij met zijn terugkeer in het team. “Ik ben blij dat ik er weer bij ben. Het is heel frustrerend geweest om alleen maar toe te kijken. We hebben uitgesproken dat we er met zijn allen voor gaan”, zegt Korte.
Foto: Erwin Spek

Lees ook

Vogeltellers gezocht!

Deze winter is de Natuur- en Vogelwacht Biesbosch weer druk bezig met het inventariseren van vogels ...

Biodiversiteit in Biesbosch neemt toe

Het gaat goed met de biodiversiteit in de Biesbosch. Een paar weken geleden werd er een zeegactie ui...

FC Dordrecht werkt stap voor stap aan imago en communicatie, ‘maar dat kan allemaal beter’

FC Dordrecht presenteerde in het najaar van 2021 het vijfjarenplan ‘Energiek Dordt’. Elf maanden...

Wieken Molen Kyck over den Dyck in rouwstand; oud-molenvrijwilliger overleden

Verdrietig nieuws bij Molen Kyck over den Dyck in Dordrecht. Afgelopen weekend overleed oud-molenvri...

Waterbus nog steeds op zoek naar personeel: “Het zoeken van een schipper is als vissen in een hele kleine vijver”

De waterbus van Blue Amigo die tussen Rotterdam en Dordrecht vaart heeft een aangepaste dienstregeli...

Lucinda Brand breekt middenhandsbeentje en mist waarschijnlijk EK

Veldrijdster en wielrenster Lucinda Brand heeft zaterdag haar middenhandsbeentje gebroken. In Tsjech...