Dordrecht, Netherlands

Korte maakt rentree bij FC Dordt

Giovanni Korte heeft na vier maanden blessureleed zijn rentree gemaakt. Hij speelde 45 minuten mee in een oefenwedstrijd tegen de Rotterdamse topklasser Leonidas.
Asli Kösker | 12 januari 2015 14:58 | Aangepast op 12 januari 2015 14:58
De aanvaller liep in september vorig jaar een gebroken kuitbeen op. Dit gebeurde in de wedstrijd tegen Excelsior.

De oefenwedstrijd eindigde uiteindelijk in 1-1. Korte maakte een goede indruk op trainer Ernie Brandts, die verteld tevreden:” We hebben nog maar weinig gescoord, dus we kunnen elke positieve actie van hem gebruiken.”

Korte was zelf opgelucht en blij met zijn terugkeer in het team. “Ik ben blij dat ik er weer bij ben. Het is heel frustrerend geweest om alleen maar toe te kijken. We hebben uitgesproken dat we er met zijn allen voor gaan”, zegt Korte.
Foto: Erwin Spek

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...