gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Krapte op woningmarkt Dordrecht

352724c41013b591a23f18718ca767fc

Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

”Als er een woning op de markt kom, zeker in de lagere prijsklassen, dan zijn er zoveel aanvragen voor bezichtigingen. Maar stel dat er tien kandidaten belangstelling hebben, dan kan er maar één de gelukkige zijn en dat is dan jammer.”

“Je ziet dat het aantal woningen afneemt, dus men praat over schaarste. Dat is aan de ene kant omdat er ontzettend veel woningen verkocht zijn in een vrij korte periode en er is nog veel meer vraag dan het aanbod dat er op dat moment is.”

“Ik denk dat de pijn vooral zit bij starters. Dordrecht kent in de bestaande bouw heel veel woningen voor starters, maar als er niet veel wordt aangeboden, dan is er best wel een probleem. Op het gebied van nieuwbouw zijn er weinig mogelijkheden.”

Overigens valt de krapte in Dordrecht nog best mee, er zijn gebieden in het land waar het veel erger is.&t=2s

Lees ook

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

boelebolnesboterbeurs

Dit is er te doen op Open Monumentendag in onze streek

Open Monumentendag staat voor de deur. Komend weekend openen in heel Nederland oude (en nieuwere) gebouwen hun deuren voor het publiek. Ook in onze streek is er veel te zien. Wij lichten er een aantal voorbeelden uit.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.