gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Krapte op woningmarkt Dordrecht

352724c41013b591a23f18718ca767fc

Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

”Als er een woning op de markt kom, zeker in de lagere prijsklassen, dan zijn er zoveel aanvragen voor bezichtigingen. Maar stel dat er tien kandidaten belangstelling hebben, dan kan er maar één de gelukkige zijn en dat is dan jammer.”

“Je ziet dat het aantal woningen afneemt, dus men praat over schaarste. Dat is aan de ene kant omdat er ontzettend veel woningen verkocht zijn in een vrij korte periode en er is nog veel meer vraag dan het aanbod dat er op dat moment is.”

“Ik denk dat de pijn vooral zit bij starters. Dordrecht kent in de bestaande bouw heel veel woningen voor starters, maar als er niet veel wordt aangeboden, dan is er best wel een probleem. Op het gebied van nieuwbouw zijn er weinig mogelijkheden.”

Overigens valt de krapte in Dordrecht nog best mee, er zijn gebieden in het land waar het veel erger is.&t=2s

Lees ook

xr landbouw protest

Protest met veekar moet mensen laten nadenken over vleesconsumptie

‘Stop met ons fokken!’ Dat is de boodschap van Extinction Rebellion (XR) Landbouw tijdens een protest bij de MediaMarkt vrijdagochtend en aan het begin van de middag. Tijdens de actie gingen demonstranten in gesprek met voorbijgangers over vleesconsumptie, dierenwelzijn en de gevolgen van de intensieve veehouderij voor het milieu.

OPMA Simone van der Kraan foto artikel

Op Pad Met Ad: Simone van der Kraan brengt mensen samen met liefde voor koken

Simone van der Kraan kookt maandelijks vrijwillig voor en met mensen die te maken hebben met eenzaamheid of armoede. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad, gaat Ad met haar naar de keuken waar ze elke maand kookt voor de mensen.

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.