gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Krapte op woningmarkt Dordrecht

352724c41013b591a23f18718ca767fc

Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

”Als er een woning op de markt kom, zeker in de lagere prijsklassen, dan zijn er zoveel aanvragen voor bezichtigingen. Maar stel dat er tien kandidaten belangstelling hebben, dan kan er maar één de gelukkige zijn en dat is dan jammer.”

“Je ziet dat het aantal woningen afneemt, dus men praat over schaarste. Dat is aan de ene kant omdat er ontzettend veel woningen verkocht zijn in een vrij korte periode en er is nog veel meer vraag dan het aanbod dat er op dat moment is.”

“Ik denk dat de pijn vooral zit bij starters. Dordrecht kent in de bestaande bouw heel veel woningen voor starters, maar als er niet veel wordt aangeboden, dan is er best wel een probleem. Op het gebied van nieuwbouw zijn er weinig mogelijkheden.”

Overigens valt de krapte in Dordrecht nog best mee, er zijn gebieden in het land waar het veel erger is.&t=2s

Lees ook

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.