gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Krapte op woningmarkt Dordrecht

352724c41013b591a23f18718ca767fc

Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

”Als er een woning op de markt kom, zeker in de lagere prijsklassen, dan zijn er zoveel aanvragen voor bezichtigingen. Maar stel dat er tien kandidaten belangstelling hebben, dan kan er maar één de gelukkige zijn en dat is dan jammer.”

“Je ziet dat het aantal woningen afneemt, dus men praat over schaarste. Dat is aan de ene kant omdat er ontzettend veel woningen verkocht zijn in een vrij korte periode en er is nog veel meer vraag dan het aanbod dat er op dat moment is.”

“Ik denk dat de pijn vooral zit bij starters. Dordrecht kent in de bestaande bouw heel veel woningen voor starters, maar als er niet veel wordt aangeboden, dan is er best wel een probleem. Op het gebied van nieuwbouw zijn er weinig mogelijkheden.”

Overigens valt de krapte in Dordrecht nog best mee, er zijn gebieden in het land waar het veel erger is.&t=2s

Lees ook

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

WhatsApp-Image-2026-05-07-at-15.06.18-768x576

Slecht wegdek Rijksstraatweg aangepakt: let op omleidingen

De Rijksstraatweg in Ridderkerk wordt vernieuwd. Het wegdek is beschadigd en heeft scheuren, dus is er een nieuwe laag asfalt nodig. Ridderkerkers krijgen daarom in de maand juni op verschillende plekken te maken met omleidingen.

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.