gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Krapte op woningmarkt Dordrecht

352724c41013b591a23f18718ca767fc

Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is de laatste jaren iet makkelijk aan een woning te komen in Dordt. Er is een flinke krapte. Dit stelt ook Dorith Kools. Makelaar bij Waltman & Co.

”Als er een woning op de markt kom, zeker in de lagere prijsklassen, dan zijn er zoveel aanvragen voor bezichtigingen. Maar stel dat er tien kandidaten belangstelling hebben, dan kan er maar één de gelukkige zijn en dat is dan jammer.”

“Je ziet dat het aantal woningen afneemt, dus men praat over schaarste. Dat is aan de ene kant omdat er ontzettend veel woningen verkocht zijn in een vrij korte periode en er is nog veel meer vraag dan het aanbod dat er op dat moment is.”

“Ik denk dat de pijn vooral zit bij starters. Dordrecht kent in de bestaande bouw heel veel woningen voor starters, maar als er niet veel wordt aangeboden, dan is er best wel een probleem. Op het gebied van nieuwbouw zijn er weinig mogelijkheden.”

Overigens valt de krapte in Dordrecht nog best mee, er zijn gebieden in het land waar het veel erger is.&t=2s

Lees ook

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

Foto artikel

Een woonproject voor senioren om op elkaar te letten: 'Minder eenzaamheid en betere gezondheid'

De bouw van seniorencomplex De Hofjes is van start gegaan in Hendrik-Ido-Ambacht. Het appartementencomplex krijgt gezamenlijke ruimtes, om het zelfstandig wonen voor ouderen aangenamer te maken. “Ik vind het geruststellend dat ik straks ergens woon waar anderen een beetje op mij letten. Zeker omdat ik in mijn eentje woon”, zegt een van de toekomstige buurtbewoners.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.