Dordrecht, Netherlands

Kringloopdag bij Opnieuw en Co

Bij Opnieuw en Co in Dordrecht aan de Merwedestraat is het feest. Ook in verschillende kringloopwinkels in Nederland. Dat is het thema van de Nationale Kringloopdag die morgen plaatsvindt.
Dennis Koorevaar | 6 oktober 2017 15:46 | Aangepast op 6 oktober 2017 15:46
Bij Opnieuw en Co in Dordrecht aan de Merwedestraat is het feest. Ook in verschillende kringloopwinkels in Nederland. Dat is het thema van de Nationale Kringloopdag die morgen plaatsvindt.

Tijdens de Kringloopdag is er van alles te doen. Zo is er gratis koffie en thee, 25 procent korting, live muziek en een workshop meubels pimpen.

Zoń kringloopdag is volgens Marcel van Goch, directeur van Opnieuw en Co, nodig om tot uitdrukking te brengen waar kringloopwinkels voor staan.

Dubbel feest voor Opnieuw en Co omdat de werkzaamheden aan de Merwedestraat zijn afgerond. Zij hadden veel last van de slechte bereikbaarheid. Het zou 30 procent minder klanten hebben opgeleverd.

Morgen hoopt Marcel alle bezoekers weer terug te zien.

Bij Opnieuw en Co kan het feest zaterdag gevierd worden tussen 9.00 uur en 17.00 uur.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Grote Kerk wordt 'ingepakt' om afbrokkelende stenen op te vangen

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf juli 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet geplaatst,...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...