gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kringloopdag bij Opnieuw en Co

Bij Opnieuw en Co in Dordrecht aan de Merwedestraat is het feest. Ook in verschillende kringloopwinkels in Nederland. Dat is het thema van de Nationale Kringloopdag die morgen plaatsvindt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Bij Opnieuw en Co in Dordrecht aan de Merwedestraat is het feest. Ook in verschillende kringloopwinkels in Nederland. Dat is het thema van de Nationale Kringloopdag die morgen plaatsvindt.

Tijdens de Kringloopdag is er van alles te doen. Zo is er gratis koffie en thee, 25 procent korting, live muziek en een workshop meubels pimpen.

Zoń kringloopdag is volgens Marcel van Goch, directeur van Opnieuw en Co, nodig om tot uitdrukking te brengen waar kringloopwinkels voor staan.

Dubbel feest voor Opnieuw en Co omdat de werkzaamheden aan de Merwedestraat zijn afgerond. Zij hadden veel last van de slechte bereikbaarheid. Het zou 30 procent minder klanten hebben opgeleverd.

Morgen hoopt Marcel alle bezoekers weer terug te zien.

Bij Opnieuw en Co kan het feest zaterdag gevierd worden tussen 9.00 uur en 17.00 uur.

Lees ook

theo.jpg

De schoonvader van Theo (80) zat op een schip vol gevangenen, toen volgde een bombardement

Waar je ook bent, op 4 en 5 mei komen allerlei oorlogsverhalen bovendrijven. Zo ook tijdens het bevrijdingsontbijt in Dordrecht, waar Theo Broers (80) het relaas van zijn schoonvader doet, die op de Oostzee voor zijn leven vocht. “Hij was aan één kant helemaal verbrand en hij heeft een paar weken in het ziekenhuis gelegen.”

foto artikel 5 mei.jpg

5 mei in de streek: honderden mensen aan de wandel of de ontbijttafel

Waar we op 4 mei herdenken, vieren we op 5 mei feest. Feest dat we nu al 81 jaar bevrijd zijn. En dit feest wordt ook in onze streek gevierd. De hele dag zijn op verschillende plekken activiteiten te bezoeken. “Het is goed dat we een dag als vandaag samen vieren.”

fotowillem.jpg

Aanhouding na zware mishandeling Willem (70): 'Een hele goede zaak'

Goed nieuws voor de toegetakelde Willem uit Papendrecht: de verdachte die hem vorige week mishandelde, heeft zich bij de politie gemeld. Het gaat om een 18-jarige man uit Papendrecht. Hij is maandagavond aangehouden.

fotocorrado.png

Vrouw lastiggevallen, verdachte vrijgelaten: 'Te weinig bewijs'

Een vrouw is dit weekend lastiggevallen in het parkje tussen de Twintighoevenweg en de Krommedijk in Dordrecht. De vrouw werd in het park aangesproken door een man, die zijn broek en onderbroek had laten zakken. De verdachte werd aangehouden, maar inmiddels is de zaak geseponeerd door te weinig bewijs.

4mei.jpg

Kransen, speeches en twee minuten stilte in Dordrecht: ‘Herdenken is beseffen’

Doodse stilte voor twee minuten lang. Ook maandagavond stonden tienduizenden bewoners van Dordrecht stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog. Op het Sumatraplein, waar de grootste jaarlijkse ceremonie van de stad plaatsvindt, waren honderden mensen te vinden.

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.