gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kringloopdag bij Opnieuw en Co

Bij Opnieuw en Co in Dordrecht aan de Merwedestraat is het feest. Ook in verschillende kringloopwinkels in Nederland. Dat is het thema van de Nationale Kringloopdag die morgen plaatsvindt.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Bij Opnieuw en Co in Dordrecht aan de Merwedestraat is het feest. Ook in verschillende kringloopwinkels in Nederland. Dat is het thema van de Nationale Kringloopdag die morgen plaatsvindt.

Tijdens de Kringloopdag is er van alles te doen. Zo is er gratis koffie en thee, 25 procent korting, live muziek en een workshop meubels pimpen.

Zoń kringloopdag is volgens Marcel van Goch, directeur van Opnieuw en Co, nodig om tot uitdrukking te brengen waar kringloopwinkels voor staan.

Dubbel feest voor Opnieuw en Co omdat de werkzaamheden aan de Merwedestraat zijn afgerond. Zij hadden veel last van de slechte bereikbaarheid. Het zou 30 procent minder klanten hebben opgeleverd.

Morgen hoopt Marcel alle bezoekers weer terug te zien.

Bij Opnieuw en Co kan het feest zaterdag gevierd worden tussen 9.00 uur en 17.00 uur.

Lees ook

lennykuhr.png

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.

klaasvandoorndam.png

Hendrik-Ido-Ambacht vernoemt straat naar oud-wethouder

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft een straat vernoemd naar oud-wethouder, waarnemend burgemeester en raadslid Klaas van Doorn. Van Doorn overleed begin dit jaar op 100-jarige leeftijd.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5.jpg

Weinig hoop voor wandelaar Erik (53), al dagen vermist op Saba

De 53-jarige Erik Matthijsen, die al dagen wordt vermist op het Caribische eiland Saba, is waarschijnlijk overleden. Dat zegt Jonathan Johnson, gezaghebber van Saba, in een videoboodschap op sociale media.

AI boeken 2.png

Boeken geschreven door AI, Andries (28) biedt honderden te koop aan

Ruim duizend boeken heeft hij inmiddels in de aanbieding, de 28-jarige Andries Herremans. Of het nu gaat om gedichten gebaseerd op poep of reisgidsen, in korte tijd heeft zijn bedrijf in Hendrik-Ido-Ambacht een enorm aanbod aan titels weten te produceren. Dagblad Trouw ontdekte dat ze niet door Andries zelf of een andere auteur zijn geschreven: alle titels zijn van de hand van kunstmatige intelligentie (AI).

pasar malam.png

Dit verdwenen evenement keert terug naar Dordrecht

Wierook, spekkoek, dromenvangers en traditionele Indonesische kleding. Dit en nog veel meer is sinds 2013 jaarlijks te vinden bij de Pasar Malam in Dordrecht. Na de gemiste editie van vorig jaar keert het evenement weer terug naar het eiland, maar op een nieuwe locatie.

talkshowaantafel.png

Praat mee over de toekomst van zorg en gezondheid in onze streek

Zorg verandert. Dat merken steeds meer inwoners, of zij nu zorg nodig hebben of niet. Wat betekent dat voor onze streek? En wat kunnen inwoners zelf doen om gezond en zelfstandig te blijven?