gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kruispunt Brouwersdijk gevaarlijkste van Dordt

6be7a15096a6b4be86d7bec948730345.jpg

Negen geregistreerde ongevallen waren er de afgelopen drie jaar op het kruispunt van de Brouwersdijk, Bosboom-Toussaintstraat en de Frans Lebretlaan in Krispijn. Op geen andere kruising in de stad was dit aantal hoger.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Stilstaande auto’s op het dubbele kruispunt, zebrapaden en haaientanden zorgen voor een onoverzichtelijke situatie en kunnen, in combinatie met onoplettende verkeersdeelnemers, voor gevaarlijke situaties of ongevallen zorgen.

"Het is heel gevaarlijk, je moet goed opletten", vertelt bewoonster Brigitte Decker. "Ik heb het al vaak bijna mis zien gaan, dus het verbaast me niet als er een ongeluk gebeurt."

Ook de oversteekplaats op de kruising Weeskinderendijk-Dokweg heeft voor ongelukken gezorgd, net als het kruispunt van de Laan der Verenigde Naties en Karel Doormanweg. De Dordtse topvijf wordt verder gecompleteerd door de kruising Talmaweg-S.M. Hugo Van Gijnweg en het kruispunt van de Chico Mendesring en het fietspad parallel aan de Groenezoom.

Lees ook

Wantijbad foto 3

Grote renovatie Wantijbad in volle gang: tenten bedekken zwembad

Het Wantijbad in Dordrecht wordt gerenoveerd. Alle attributen die het bad veilig en schoon moeten houden worden aangepakt, net als de uitstraling. Zo kan het zwembad nog veiliger worden gemaakt. Voor de zomer begint is het bad weer open.

vspd662.png

VERKIEZINGEN

Ondanks verschillen willen D66 en VSP de coalitie in: ‘Vertrouwen dat we eruit komen’

“Op het oog lijken dit niet de meest natuurlijke partners”, geeft D66-fractievoorzitter Emre Hoogduijn toe. Toch wil de partij, die zijn herintrede maakte in de Dordtse raad, meer dan graag de coalitie in. “De mate van ‘elkaar ruimte gunnen’ en vertrouwen dat we eruit kunnen komen ondanks de verschillen, geeft ons vertrouwen.”

112 excuses.png

Jongetje belt onnodig 112, maar zegt met briefje 'Sorry'

Het moet een bijna vertederend tafereel zijn geweest, dinsdag op het politiebureau van Ridderkerk. Een jongen kwamen samen met zijn moeder binnen wandelen met een briefje in zijn hand. Hij kwam langs om zijn excuses te maken.

mercon loods.png

Vernieling, brand en geluidsoverlast: roep om oplossing verpauperde loods

Een skyline van molens, traditioneel polderlandschap en de rivier de Noord. Dat is de sfeervolle achtertuin van bewoners aan de West Kinderdijk in Alblasserdam. Het uitzicht aan de voorzijde van de huizen biedt een heel andere aanblik: de verpauperde Mercon-loods. Ondanks beloftes van sloop en nieuwbouw, gebeurt er vrijwel niets. PvdA-raadslid Haci Erdogan wil een oplossing: "Dit is een gevaar voor het dorp."

archieffotopolitie.png

Mogelijke nepagenten opgepakt in Hardinxveld-Giessendam

De politie heeft maandagavond twee mensen opgepakt die betrokken zouden zijn geweest bij een diefstal uit een huis van een oudere vrouw in Hardinxveld-Giessendam. Volgens de politie gaat het om mogelijke nepagenten.

raaddordrecht.JPG

Bijna niets staat een stadsbestuur met deze vijf partijen nog in de weg

Er moet heel wat gebeuren, willen de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, D66 en CDA niet samen het Dordtse stadsbestuur gaan vormen. Volgens informateur Floor Vermeulen is er 'ruim voldoende onderling vertrouwen' tussen deze vijf partijen om de onderhandelingen te starten.