gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kruispunt Brouwersdijk gevaarlijkste van Dordt

6be7a15096a6b4be86d7bec948730345

Negen geregistreerde ongevallen waren er de afgelopen drie jaar op het kruispunt van de Brouwersdijk, Bosboom-Toussaintstraat en de Frans Lebretlaan in Krispijn. Op geen andere kruising in de stad was dit aantal hoger.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Stilstaande auto’s op het dubbele kruispunt, zebrapaden en haaientanden zorgen voor een onoverzichtelijke situatie en kunnen, in combinatie met onoplettende verkeersdeelnemers, voor gevaarlijke situaties of ongevallen zorgen.

"Het is heel gevaarlijk, je moet goed opletten", vertelt bewoonster Brigitte Decker. "Ik heb het al vaak bijna mis zien gaan, dus het verbaast me niet als er een ongeluk gebeurt."

Ook de oversteekplaats op de kruising Weeskinderendijk-Dokweg heeft voor ongelukken gezorgd, net als het kruispunt van de Laan der Verenigde Naties en Karel Doormanweg. De Dordtse topvijf wordt verder gecompleteerd door de kruising Talmaweg-S.M. Hugo Van Gijnweg en het kruispunt van de Chico Mendesring en het fietspad parallel aan de Groenezoom.

Lees ook

VAN DRUNEN_MOTOCROSS_GP_12_GB_2026

Van Drunen komt niet verder dan vijfde plek in Britse Grand Prix

Na drie van de vijf raceweekenden weet Lotte van Drunen één ding zeker: prolongatie van de wereldtitel motorcross is een onmogelijke opgave. De Sliedrechtse kwam in Groot-Brittanië dit weekend niet verder dan de vijfde plek en raakte verder achterop in de tussenstand.

foto corrado

Nóg een dag met de bus tussen Dordt en Rotterdam: ‘Ik heb heel veel stress’

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is nog altijd niet op de rit. Waar de één al rekening hield met uitloop van de herstelwerkzaamheden en de wekker vroeger heeft gezet om alternatief vervoer te pakken, komt de ander op het station van Dordrecht voor een nare verrassing te staan. “Ik had gedacht dat het nu wel gefixt zou zijn.”

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.