gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kruispunt Brouwersdijk gevaarlijkste van Dordt

6be7a15096a6b4be86d7bec948730345.jpg

Negen geregistreerde ongevallen waren er de afgelopen drie jaar op het kruispunt van de Brouwersdijk, Bosboom-Toussaintstraat en de Frans Lebretlaan in Krispijn. Op geen andere kruising in de stad was dit aantal hoger.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Stilstaande auto’s op het dubbele kruispunt, zebrapaden en haaientanden zorgen voor een onoverzichtelijke situatie en kunnen, in combinatie met onoplettende verkeersdeelnemers, voor gevaarlijke situaties of ongevallen zorgen.

"Het is heel gevaarlijk, je moet goed opletten", vertelt bewoonster Brigitte Decker. "Ik heb het al vaak bijna mis zien gaan, dus het verbaast me niet als er een ongeluk gebeurt."

Ook de oversteekplaats op de kruising Weeskinderendijk-Dokweg heeft voor ongelukken gezorgd, net als het kruispunt van de Laan der Verenigde Naties en Karel Doormanweg. De Dordtse topvijf wordt verder gecompleteerd door de kruising Talmaweg-S.M. Hugo Van Gijnweg en het kruispunt van de Chico Mendesring en het fietspad parallel aan de Groenezoom.

Lees ook

fcdordrechtfansfotos.png

Mooie weken en een smet: dit zeggen fans over het seizoen van FC Dordrecht

Fans geven het seizoen van FC Dordrecht een zeven. De Streekomroep maakte een rondje rondom het Supportershome van de club en vroeg trouwe volgers om hun ongezouten mening.

brand.png

Auto en busje van Dordts café verwoest door vlammen, dader op beeld

De bedrijfsbus- én auto van café De Wilhelminaboom in Dordrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag verwoest door brand. Van de voertuigen is weinig meer over.

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.

politie.jpg

Zo kijkt de politie terug op Koningsdag in de streek

Het was een druk weekend in de streek. Iedereen heeft massaal een oranje outfit uit de kast getrokken om de verjaardag van de koning te vieren. Die drukte kan ook zorgen voor problemen, maar het is dit jaar ontzettend rustig geweest, meldt de politie.