gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kruispunt Brouwersdijk gevaarlijkste van Dordt

6be7a15096a6b4be86d7bec948730345.jpg

Negen geregistreerde ongevallen waren er de afgelopen drie jaar op het kruispunt van de Brouwersdijk, Bosboom-Toussaintstraat en de Frans Lebretlaan in Krispijn. Op geen andere kruising in de stad was dit aantal hoger.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Stilstaande auto’s op het dubbele kruispunt, zebrapaden en haaientanden zorgen voor een onoverzichtelijke situatie en kunnen, in combinatie met onoplettende verkeersdeelnemers, voor gevaarlijke situaties of ongevallen zorgen.

"Het is heel gevaarlijk, je moet goed opletten", vertelt bewoonster Brigitte Decker. "Ik heb het al vaak bijna mis zien gaan, dus het verbaast me niet als er een ongeluk gebeurt."

Ook de oversteekplaats op de kruising Weeskinderendijk-Dokweg heeft voor ongelukken gezorgd, net als het kruispunt van de Laan der Verenigde Naties en Karel Doormanweg. De Dordtse topvijf wordt verder gecompleteerd door de kruising Talmaweg-S.M. Hugo Van Gijnweg en het kruispunt van de Chico Mendesring en het fietspad parallel aan de Groenezoom.

Lees ook

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.

fouilleren.png

Tientallen wapens gevonden bij preventief fouilleren in Dordrecht, maatregel verlengd

Het preventief fouilleren in Dordrecht wordt met een jaar verlengd. Dat betekent dat mensen op verschillende plekken in de stad zonder concrete verdenking gefouilleerd mogen worden of dat voertuigen daar gecontroleerd mogen worden. Bij dergelijke controles zijn in meer dan een jaar tijd ruim dertig wapens van straat gehaald.

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.

plucheplakkers

Welgemeend advies van de Plucheplakkers voor deze FC Dordrecht-middenvelders

FC Dordrecht is uitgespeeld in de Keuken Kampioen Divisie. Na het 4-1 verlies bij Almere City kan de ploeg van trainer Dirk Kuijt alleen nog tiende, elfde of twaalfde worden. De Plucheplakkers maken na de nederlaag in Flevoland de balans op.