Dordrecht, Netherlands

Kunst te koop uit Afrikaanse zusterstad

In Hotel de Watertoren worden zaterdag kunst- en gebruiksvoorwerpen verkocht uit zusterstad Bamenda. De opbrengst van Art Cameroon gaat naar onder meer naar hulp aan gehandicapte kinderen.
Peter Tromp | 27 februari 2018 11:30 | Aangepast op 27 februari 2018 11:30
Op de verkooptentoonstelling zijn onder meer foto's en schilderijen te koop. Maar ook kleding, maskers en manden. De opbrengst van kunstvoorwerpen gaat naar Stichting Wakka Foundation. Die stichting geeft advies en training aan mentaal en fysiek beperkte kinderen in Bamenda en Bali Njonga. De opbrengst van gebruiksvoorwerpen en foto's wordt ingezet ten behoeve van projecten van de Ntankah Village Women Common Initiative Group (NVWCIG), onder andere op het gebied van drinkwater en microkrediet.

De verkooptentoonstelling wordt zaterdag 3 maart gehouden tussen 11.00 uur en 16.00 uur in de watertoren aan de Kromme Zandweg in Dubbeldam.

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...