gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Kunst te koop uit Afrikaanse zusterstad

In Hotel de Watertoren worden zaterdag kunst- en gebruiksvoorwerpen verkocht uit zusterstad Bamenda. De opbrengst van Art Cameroon gaat naar onder meer naar hulp aan gehandicapte kinderen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Op de verkooptentoonstelling zijn onder meer foto's en schilderijen te koop. Maar ook kleding, maskers en manden. De opbrengst van kunstvoorwerpen gaat naar Stichting Wakka Foundation. Die stichting geeft advies en training aan mentaal en fysiek beperkte kinderen in Bamenda en Bali Njonga. De opbrengst van gebruiksvoorwerpen en foto's wordt ingezet ten behoeve van projecten van de Ntankah Village Women Common Initiative Group (NVWCIG), onder andere op het gebied van drinkwater en microkrediet.

De verkooptentoonstelling wordt zaterdag 3 maart gehouden tussen 11.00 uur en 16.00 uur in de watertoren aan de Kromme Zandweg in Dubbeldam.

Lees ook

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.