Dordrecht, Netherlands

Kunst tegen verpaupering Voorstraat

De gemeente heeft een schutting neergezet voor drie verpauperde panden op de Voorstraat. Op de schutting wordt een kunstwerk gemaakt.
Petra Scheurwater | 31 januari 2017 18:13 | Aangepast op 31 januari 2017 18:13
Volgens Mark Benjamin, woordvoerder van de gemeente Dordrecht, is de termijn van een dwangsom van 60.000 euro verlopen zonder dat de eigenaar iets aan zijn panden heeft gedaan.

Om ervoor te zorgen dat de eigenaar de panden op knapt en de buurt voorlopig een beter uitstraling te geven heeft de gemeente besloten over te gaan tot deze "creatieve aanpak".

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...