Dordrecht, Netherlands

Kunstcollectie Arie Wols gered

Zwijndrechtenaar Wim van Pelt heeft de collectie van de in 1998 overleden kunstenaar Arie Wols gered. Zowel de kantonrechter als de curator hebben zijn bod aanvaard. Dat laat Van Pelt weten in een Facebookbericht.
Daan Berg | 25 mei 2018 12:55 | Aangepast op 25 mei 2018 12:55
Aan het begin van de maand werd een enorme hoeveelheid kunstwerken van de in Ridderkerk geboren Arie Wols gevonden op de zolder van een woonhuis aan het Steegoversloot in Dordrecht. De weduwe van Wols moet naar een verzorgingshuis en een bewindvoerder wilde de collectie zo snel mogelijk kwijt.

Van Pels weet nog niet wat er uiteindelijk met de kunstverzameling gaat gebeuren. Hij heeft de weduwe van Arie Wols wel al betaald. Hier de reportage die we eerder maakten over de enorme erfenis van Arie Wols.

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...