Dordrecht, Netherlands

Kunstenaar toont werk voordat het naar Zuid-Afrika verhuist

In het atelier van Gerhard Lentink is de komende weken het werk Tuffo te zien. Het stelt een duikende man voor. Daarna verhuist het definitief naar Zuid-Afrika.
Leo Roubos | 18 mei 2018 18:11 | Aangepast op 18 mei 2018 18:11
Tuffo is gemaakt in opdracht van de Youngblood Foundation en komt te hangen in de vide van het Beautiful Life Building in Kaapstad.

In totaal is Lentink 26 maanden met het beeld bezig geweest. Inmiddels is het meer dan zeven meter lang en weegt het 400 kilo. Het wordt straks in drie delen verscheept.

Tuffo is te zien in het atelier van Lentink aan de Wijnstraat 119 van 26 mei tot en met 10 juni. Iedereen kan het gratis komen bekijken. In het atelier hangen ook de foto’s van hoe het beeld tot stand is gekomen.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...