Dordrecht, Netherlands

Kunstgras voor Oranje-Wit

Bij Oranje-Wit wordt maandag 10 augustus begonnen met de aanleg van een kunstgrasveld.
Gert van der Steen | 10 augustus 2015 11:48 | Aangepast op 10 augustus 2015 11:48
Dat moet begin oktober klaar zijn, zodat de club er dit seizoen nog gebruik van kan maken. Het besluit van de gemeenteraad dat de versnelde aanleg mogelijk maakt werd op 6 juli genomen en veroorzaakte veel deining door het tamelijk onverwacht toekennen van 400.000 euro voor dit project.

De gemeente betaalt de aanleg en de vereniging betaalt het bedrag over een periode van 30 jaar terug via een huurverhoging. Volgens een onderzoek van de gemeente maakt de financiële toestand van de club dit mogelijk.

De aanleg van dit kunstgrasveld betekent wel dat Oranje-Wit op het sportpark in de Stadspolders niet verder meer kan groeien.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...