Kunsthoofd is weer begonnen.
Redactie Streekomroep | 25 juni 2026 12:00
Redactie Streekomroep | 17 juni 2026 10:30
Redactie Streekomroep | 26 juni 2026 18:00
De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”
Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”
In de Zwijndrechtse locatie van het Albert Schweitzer Ziekenhuis is zondag op maandag nacht brand uitgebroken. De brand ontstond rond 03.30 uur door elektrische apparaten in het ziekenhuis. Meerdere poliklinieken op de locatie zijn vandaag gesloten.
De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.
kermis
Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.
Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.