Dordrecht, Netherlands

Kwantum ook dicht na brand

Door de brand in de Carpetright aan de Mijlweg van afgelopen weekend, is ook de naastgelegen Kwantum tijdelijk gesloten. Daar is ook schade aan het pand. Het is nog niet bekend wanneer de winkel weer geopend is.
Vera Willers | 16 oktober 2017 15:53 | Aangepast op 16 oktober 2017 15:53
Een woordvoerder van het hoofdkantoor van Kwantum zegt dat het nog zeker weken gaat duren totdat de Kwantum weer open kan. Klanten kunnen terecht bij het filiaal in Sliedrecht. De klantgegevens zijn nog niet in Sliedrecht, dus het is nog niet duidelijk of alle bestellingen in behandelingen genomen kunnen worden.

Tijdens de nacht van vrijdag op zaterdag was er een brand in de Carpetright aan de Mijlweg. De oorzaak is nog niet bekend, waarschijnlijk is hij ontstaan in de meterkast. Er is veel rook- en waterschade, ook in de Kwantum.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...