Dordrecht, Netherlands

Laatste feestje Door op de Voorstraat

Nog een keer ging het dak eraf bij DOOR. De culturele ontmoetingsplek aan de Voorstraat blijft wel bestaan, maar verhuist binnenkort. En daarom werd er zaterdagavond nog een keer gefeest.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 17:49 | Aangepast op 2 juli 2018 17:49
"We nemen nu afscheid van het zeer geliefde, kleine, knusse DOOR. Dit pand is verkocht. Na de zomer verhuizen we naar de Spuiboulevard, naar het oude belastingkantoor, "vertelt David Timmer van DOOR. "Vanavond is er voor ieder wat wils. Van poëzie en karaoke tot hardcore muziek."

DOOR bestaat sinds 2014. Op de nieuwe locatie kan er ook uitgebreid worden. En dat was al langere tijd een wens van de creatieve broedplaats.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Opnieuw minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag rijden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem, meldt Qbuzz. Dat heeft opnieuw...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...