Dordrecht, Netherlands

Laatste feestje Door op de Voorstraat

Nog een keer ging het dak eraf bij DOOR. De culturele ontmoetingsplek aan de Voorstraat blijft wel bestaan, maar verhuist binnenkort. En daarom werd er zaterdagavond nog een keer gefeest.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 17:49 | Aangepast op 2 juli 2018 17:49
"We nemen nu afscheid van het zeer geliefde, kleine, knusse DOOR. Dit pand is verkocht. Na de zomer verhuizen we naar de Spuiboulevard, naar het oude belastingkantoor, "vertelt David Timmer van DOOR. "Vanavond is er voor ieder wat wils. Van poëzie en karaoke tot hardcore muziek."

DOOR bestaat sinds 2014. Op de nieuwe locatie kan er ook uitgebreid worden. En dat was al langere tijd een wens van de creatieve broedplaats.

Lees ook

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...