Dordrecht, Netherlands

Laatste feestje Door op de Voorstraat

Nog een keer ging het dak eraf bij DOOR. De culturele ontmoetingsplek aan de Voorstraat blijft wel bestaan, maar verhuist binnenkort. En daarom werd er zaterdagavond nog een keer gefeest.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 17:49 | Aangepast op 2 juli 2018 17:49
"We nemen nu afscheid van het zeer geliefde, kleine, knusse DOOR. Dit pand is verkocht. Na de zomer verhuizen we naar de Spuiboulevard, naar het oude belastingkantoor, "vertelt David Timmer van DOOR. "Vanavond is er voor ieder wat wils. Van poëzie en karaoke tot hardcore muziek."

DOOR bestaat sinds 2014. Op de nieuwe locatie kan er ook uitgebreid worden. En dat was al langere tijd een wens van de creatieve broedplaats.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...