Dordrecht, Netherlands

Laatste feestje Door op de Voorstraat

Nog een keer ging het dak eraf bij DOOR. De culturele ontmoetingsplek aan de Voorstraat blijft wel bestaan, maar verhuist binnenkort. En daarom werd er zaterdagavond nog een keer gefeest.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 17:49 | Aangepast op 2 juli 2018 17:49
"We nemen nu afscheid van het zeer geliefde, kleine, knusse DOOR. Dit pand is verkocht. Na de zomer verhuizen we naar de Spuiboulevard, naar het oude belastingkantoor, "vertelt David Timmer van DOOR. "Vanavond is er voor ieder wat wils. Van poëzie en karaoke tot hardcore muziek."

DOOR bestaat sinds 2014. Op de nieuwe locatie kan er ook uitgebreid worden. En dat was al langere tijd een wens van de creatieve broedplaats.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Lees ook

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...