Dordrecht, Netherlands

Laatste feestje Door op de Voorstraat

Nog een keer ging het dak eraf bij DOOR. De culturele ontmoetingsplek aan de Voorstraat blijft wel bestaan, maar verhuist binnenkort. En daarom werd er zaterdagavond nog een keer gefeest.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 17:49 | Aangepast op 2 juli 2018 17:49
"We nemen nu afscheid van het zeer geliefde, kleine, knusse DOOR. Dit pand is verkocht. Na de zomer verhuizen we naar de Spuiboulevard, naar het oude belastingkantoor, "vertelt David Timmer van DOOR. "Vanavond is er voor ieder wat wils. Van poëzie en karaoke tot hardcore muziek."

DOOR bestaat sinds 2014. Op de nieuwe locatie kan er ook uitgebreid worden. En dat was al langere tijd een wens van de creatieve broedplaats.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...