Dordrecht, Netherlands

Laatste kans voor spaarders plaatjesalbum 800 jaar Dordt

Er zijn al een aantal ruilmomenten bij de supermarkten geweest, maar er zijn toch nog mensen die hun plaatjesalbum nog steeds niet compleet hebben. De VSP probeert die mensen nu in kaart te brengen en de resterende plaatjes bij hen te krijgen. Veel van deze mensen zitten namelijk in zorginstellingen.
Vivian Rutte | 27 mei 2021 09:13 | Aangepast op 27 mei 2021 09:13
De VSP haalt de restanten bij de deelnemende supermarkten op, en wil volgende week zorgen dat er alsnog zo veel mogelijk plaatjes terecht komen bij wie ze nog mist. 

De Dordtse partij is daarom op zoek naar zorginstellingen maar ook andere mensen die nog plaatjes missen voor hun album. Zij kunnen zich melden via margretstolk@hotmail.com.

Meest gelezen

Brand in historisch pand, vlammen sloegen tijdje metershoog uit woning

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 1 jan 2026 07:38

Lees ook

Winters weer houdt streek in zijn greep: files, gestrande voertuigen en geen afvalinzameling

De winterse omstandigheden blijven aanhouden. Dat leidt niet alleen tot een hoop sneeuwpret, maar oo...

Weggebruikers opgelet! Code oranje vanwege gladheid

Het KNMI heeft op de vroege maandagochtend code oranje afgekondigd vanwege gladheid door sneeuw en b...

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...