gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laatste Ouwe Jonges Krentebrood

0595ef0f4683056b32706c2d388ebe4f

Zondagavond zijn de mannen van OJK weer op de buis te zien.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Deze OJK Oudejaarsspecial is zondag op TV Dordrecht te zien vanaf 18.00 uur en wordt ieder uur herhaald tot maandag 18.00 uur.Ouwe Jonges Krentebrood, het RTVD programma met een knipoog, blikt uiteraard ook terug op 2019. De OJK mannen bespreken o.a. de perikelen rond Qbuzz, de gezinsuitbreiding bij huize Kolff, allerlei sportzaken en tal van andere onderwerpen die in het afgelopen jaar over de OJK tafel gingen. Tot slot kijken de mannen ook nog voorzichtig naar 2020 en hun eigen toekomst die redelijk in het ongewisse lijkt te zijn. Deze OJK Oudejaarsspecial is zondag op TV Dordrecht te zien vanaf 18.00 uur en wordt ieder uur herhaald tot maandag 18.00 uur. 
4de441f75104c3babe955ca12413821f
8f6de10870d51298dd6dc1784d2a6824
d5c82deed7d62c29803c698f0904683f
f0dfd141b08771b944fbeabb1502b254
66dfd03076c96640979cf6a9ad491735
5e5f84681505a7417b4162238fc48559

Lees ook

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

dronebusinkpont

Roep om maatregelen na dodelijk ongeluk bij veerpont: ‘Dit is geen toeval meer’

De VSP in Dordrecht dringt aan tot maatregelen bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Een auto reed zondagavond het water in bij de opgang van de pont. Daarbij is een man overleden en raakten twee andere inzittenden gewond. De partij pleit voor een slagboom. “Dit gebeurt meestal als de pont al uit de vaart is. Je ziet dan alleen een zwart gat.”

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."