gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laatste Ouwe Jonges Krentebrood

0595ef0f4683056b32706c2d388ebe4f

Zondagavond zijn de mannen van OJK weer op de buis te zien.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Deze OJK Oudejaarsspecial is zondag op TV Dordrecht te zien vanaf 18.00 uur en wordt ieder uur herhaald tot maandag 18.00 uur.Ouwe Jonges Krentebrood, het RTVD programma met een knipoog, blikt uiteraard ook terug op 2019. De OJK mannen bespreken o.a. de perikelen rond Qbuzz, de gezinsuitbreiding bij huize Kolff, allerlei sportzaken en tal van andere onderwerpen die in het afgelopen jaar over de OJK tafel gingen. Tot slot kijken de mannen ook nog voorzichtig naar 2020 en hun eigen toekomst die redelijk in het ongewisse lijkt te zijn. Deze OJK Oudejaarsspecial is zondag op TV Dordrecht te zien vanaf 18.00 uur en wordt ieder uur herhaald tot maandag 18.00 uur. 
4de441f75104c3babe955ca12413821f
8f6de10870d51298dd6dc1784d2a6824
d5c82deed7d62c29803c698f0904683f
f0dfd141b08771b944fbeabb1502b254
66dfd03076c96640979cf6a9ad491735
5e5f84681505a7417b4162238fc48559

Lees ook

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

aanrijding noordendijk

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.