Dordrecht, Netherlands

Laatste voorbereidingen City Swim

De steiger bij de Roobrug is geplaatst en de havens worden leeggevist. De organisatie van de City Swim zet de puntjes op de i.
Petra Scheurwater | 26 augustus 2016 17:44 | Aangepast op 26 augustus 2016 17:44
Vanaf het middaguur duiken aanstaande zaterdag 400 zwemmers het water in, om hun steentje bij te dragen aan onderzoek naar kanker. De laatste voorbereidingen werden vrijdag uitgevoerd.

In verband met de sterke stroming rond de Roobrug moet daar gekluund worden. Er wordt daarom een extra trap gebouwd om vanuit de Nieuwe Haven naar de Wolwevershaven te kunnen oversteken.

Huldiging

De Olympische Kampioenen openwaterzwemmen worden tijdens het evenement gehuldigd. Maar zij zijn niet alleen aanwezig, met hen mee komt zo'n dertig man van de Olympische zwemploeg en aanhang.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...