Dordrecht, Netherlands

Laatste voorbereidingen City Swim

De steiger bij de Roobrug is geplaatst en de havens worden leeggevist. De organisatie van de City Swim zet de puntjes op de i.
Petra Scheurwater | 26 augustus 2016 17:44 | Aangepast op 26 augustus 2016 17:44
Vanaf het middaguur duiken aanstaande zaterdag 400 zwemmers het water in, om hun steentje bij te dragen aan onderzoek naar kanker. De laatste voorbereidingen werden vrijdag uitgevoerd.

In verband met de sterke stroming rond de Roobrug moet daar gekluund worden. Er wordt daarom een extra trap gebouwd om vanuit de Nieuwe Haven naar de Wolwevershaven te kunnen oversteken.

Huldiging

De Olympische Kampioenen openwaterzwemmen worden tijdens het evenement gehuldigd. Maar zij zijn niet alleen aanwezig, met hen mee komt zo'n dertig man van de Olympische zwemploeg en aanhang.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...