Dordrecht, Netherlands

Laatste voorbereidingen City Swim

De steiger bij de Roobrug is geplaatst en de havens worden leeggevist. De organisatie van de City Swim zet de puntjes op de i.
Petra Scheurwater | 26 augustus 2016 17:44 | Aangepast op 26 augustus 2016 17:44
Vanaf het middaguur duiken aanstaande zaterdag 400 zwemmers het water in, om hun steentje bij te dragen aan onderzoek naar kanker. De laatste voorbereidingen werden vrijdag uitgevoerd.

In verband met de sterke stroming rond de Roobrug moet daar gekluund worden. Er wordt daarom een extra trap gebouwd om vanuit de Nieuwe Haven naar de Wolwevershaven te kunnen oversteken.

Huldiging

De Olympische Kampioenen openwaterzwemmen worden tijdens het evenement gehuldigd. Maar zij zijn niet alleen aanwezig, met hen mee komt zo'n dertig man van de Olympische zwemploeg en aanhang.

Lees ook

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...