gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lammers wil wethouder niet

Ruud Lammers van Onafhankelijk Papendrecht heeft grote bezwaren tegen tijdelijk wethouder Anouk van Eekelen. Hij vindt haar ‘een lichtgewicht’ en denkt dat het alleen een kwestie is van een VVD-er aan een baantje helpen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Papendrecht heeft sinds 2014 vier wethouders. De landelijke partijen in de coalitie spraken dat af. Wethouder Korteland (VVD) wordt burgemeester van Meppel en verlaat Papendrecht. De VVD heeft Anouk van Eekelen voorgesteld als tijdelijke vervanging. Zij is in de gemeenteraad van Wassenaar voorzitter van de VVD-fractie en blijft daar ook wonen.


Papendrechts Algemeen Belang (PAB) diende eerder een motie in om geen vervanger voor anderhalf jaar aan te trekken en het voorlopig met drie wethouders te doen. Die werd toen niet door Lammers ondersteund. PAB heeft geen moeite met Van Eekelen en vindt het te vroeg voor een inhoudelijk oordeel.

Lees ook

ambulance

Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.