Dordrecht, Netherlands

Lammers wil wethouder niet

Ruud Lammers van Onafhankelijk Papendrecht heeft grote bezwaren tegen tijdelijk wethouder Anouk van Eekelen. Hij vindt haar ‘een lichtgewicht’ en denkt dat het alleen een kwestie is van een VVD-er aan een baantje helpen.
Gert van der Steen | 21 juli 2016 14:27 | Aangepast op 21 juli 2016 14:27
Papendrecht heeft sinds 2014 vier wethouders. De landelijke partijen in de coalitie spraken dat af. Wethouder Korteland (VVD) wordt burgemeester van Meppel en verlaat Papendrecht. De VVD heeft Anouk van Eekelen voorgesteld als tijdelijke vervanging. Zij is in de gemeenteraad van Wassenaar voorzitter van de VVD-fractie en blijft daar ook wonen.


Papendrechts Algemeen Belang (PAB) diende eerder een motie in om geen vervanger voor anderhalf jaar aan te trekken en het voorlopig met drie wethouders te doen. Die werd toen niet door Lammers ondersteund. PAB heeft geen moeite met Van Eekelen en vindt het te vroeg voor een inhoudelijk oordeel.

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...