Dordrecht, Netherlands

Lammetjes kijken met Pasen

In de Hollandse Biesbosch kan je op tweede paasdag weer de pasgeboren lammetjes bekijken. Dan vindt namelijk de jaarlijkse Lammetjesdag plaats.
Peter Tromp | 28 maart 2018 10:00 | Aangepast op 28 maart 2018 10:00
De lammetjes zijn niet alleen te zien. Je mag ze ook aaien en ermee op de foto. De schaapsherder en zijn medewerkers vertellen over de kudde.

Lammetjesdag wordt, zoals ieder jaar, gehouden bij de boerderijschuur in de Hel- en Zuilespolder. De schuur staat langs het fietspad tussen het bezoekerscentrum en de sluis. Vanaf het bezoekerscentrum is het een kilometer lopen of fietsen. Tussen het centrum en de schuur vaart ook een pont. Een enkele vaartocht kost één euro.

Lammetjesdag wordt gehouden op 2 april (tweede paasdag) tussen 10.00 en 16.00 uur. Het is gratis.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...