Dordrecht, Netherlands

Lammetjes kijken met Pasen

In de Hollandse Biesbosch kan je op tweede paasdag weer de pasgeboren lammetjes bekijken. Dan vindt namelijk de jaarlijkse Lammetjesdag plaats.
Peter Tromp | 28 maart 2018 10:00 | Aangepast op 28 maart 2018 10:00
De lammetjes zijn niet alleen te zien. Je mag ze ook aaien en ermee op de foto. De schaapsherder en zijn medewerkers vertellen over de kudde.

Lammetjesdag wordt, zoals ieder jaar, gehouden bij de boerderijschuur in de Hel- en Zuilespolder. De schuur staat langs het fietspad tussen het bezoekerscentrum en de sluis. Vanaf het bezoekerscentrum is het een kilometer lopen of fietsen. Tussen het centrum en de schuur vaart ook een pont. Een enkele vaartocht kost één euro.

Lammetjesdag wordt gehouden op 2 april (tweede paasdag) tussen 10.00 en 16.00 uur. Het is gratis.

Lees ook

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...