Dordrecht, Netherlands

Lammetjes kijken met Pasen

In de Hollandse Biesbosch kan je op tweede paasdag weer de pasgeboren lammetjes bekijken. Dan vindt namelijk de jaarlijkse Lammetjesdag plaats.
Peter Tromp | 28 maart 2018 10:00 | Aangepast op 28 maart 2018 10:00
De lammetjes zijn niet alleen te zien. Je mag ze ook aaien en ermee op de foto. De schaapsherder en zijn medewerkers vertellen over de kudde.

Lammetjesdag wordt, zoals ieder jaar, gehouden bij de boerderijschuur in de Hel- en Zuilespolder. De schuur staat langs het fietspad tussen het bezoekerscentrum en de sluis. Vanaf het bezoekerscentrum is het een kilometer lopen of fietsen. Tussen het centrum en de schuur vaart ook een pont. Een enkele vaartocht kost één euro.

Lammetjesdag wordt gehouden op 2 april (tweede paasdag) tussen 10.00 en 16.00 uur. Het is gratis.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...