Dordrecht, Netherlands

Lampen verplaatst bij OMC

Een installatiebedrijf is vanochtend gestart met het verplaatsen van de lampen bij het kunstgrasveld van OMC.
Peter Tromp | 2 maart 2015 11:23 | Aangepast op 2 maart 2015 11:23
De lichtmasten langs de woningen worden verplaatst naar het naastgelegen veld. De masten tussen de twee velden in zijn al omgedraaid. Het installatiebedrijf verwacht  vandaag niet alle masten te kunnen verplaatsen. De palen staan namelijk in beton en het loshalen kost veel tijd. Voorlopig worden de palen langs het veld gelegd. In de loop van de week worden ze aangesloten.
OMC heeft nu twee grasvelden met verlichting en één kunstgrasveld zonder. De club probeerde het verplaatsen van de lampen vorige week te voorkomen met een kort geding. Dat is niet gelukt. 
Het kunstgrasveld veroorzaakt geluidsoverlast bij omwonenden. De gemeente wil daarom dat het veld slechts incidenteel wordt gebruikt.

Lees ook

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...