gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lampen weg bij OMC

De gemeente mag de lichtmasten bij voetbalvereniging OMC weghalen. Dat heeft de rechter vanmiddag beslist.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De voetbalvereniging had een kort geding aangespannen tegen de gemeente om het weghalen van de lampen bij het kunstgrasveld te voorkomen. De club zou het veld dan niet meer 's avonds kunnen gebruiken. De gemeente wil de lampen juist zo snel mogelijk verwijderen, omdat ze omwonenden na één maart geld moeten betalen voor iedere dag dat de verlichting er nog staat. 
Tussen OMC en de gemeente en omwonenden is al jarenlang een conflict over het gebruik van het kunstgrasveld. Het levert geluidsoverlast op. De uitspraak biedt geen oplossing voor het conflict. De rechter boog zich alleen over het verwijderen van de verlichting, niet over gebruiks- en huurovereenkomsten.

Lees ook

IMG_2087.jpg

Kids and Cars 2026 in Alblasserdam een groot succes: 'Ik heb zoveel lachende kindergezichten gezien'

De editie van Kids and Cars 2026 in Alblasserdam is uitstekend verlopen. Organisator Carlo Fok kijkt terug op een geslaagde dag waarop 75 kinderen met een lach huiswaarts gingen. Het evenement, waar minder bedeelde en zieke kinderen mee konden rijden in een mooie auto, leverde 17.500 euro op voor twee goede doelen: Stichting Ambulance Wens en het Prinses Maxima Centrum.

Koningsdag 2.png

Dordtenaren genieten volop van zonnige Koningsdag

Struinen over de Oranjemarkt, meezingen met de aubade op het Stadhuisplein of gewoon genieten van een lekker koud biertje op het terras. Feestvierders hebben de verjaardag van de koning uitbundig gevierd in Dordrecht en met een zonovergoten binnenstad was het ook nog eens goed vertoeven.

a3da67ff-3adc-4c10-8949-d3711c18c836.jpeg

LIVE

Dit is Koningsdag: van aubade tot aan dancefeest

Van vrijmarkt, tot braderie en van aubade tot aan concerten. Koningsdag staat bol van festiviteiten. Een foto-impressie van deze feestdag in Dordrecht en omstreken zie je hier.

IMG-20260426-WA0009.jpg

Mercedes in vlammen op, derde voertuigbrand in twee weken in Dordrecht

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag verwoest door brand. De Mercedes stond geparkeerd in de Halleyweg in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het voertuig is compleet verwoest, is zondagochtend goed te zien.

Kaartje Koningsdag 2026.png

Koningsdag 2026: dit is er te doen in onze stad en streek

Nog geen plannen deze Koningsdag? Of heb je een gat in de dag waar je nog iets voor zoekt? Wij hebben alle Koningsdagactiviteiten in onze streek voor je op een rij gezet in een handig kaartje.

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.