gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lampen weg bij OMC

De gemeente mag de lichtmasten bij voetbalvereniging OMC weghalen. Dat heeft de rechter vanmiddag beslist.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De voetbalvereniging had een kort geding aangespannen tegen de gemeente om het weghalen van de lampen bij het kunstgrasveld te voorkomen. De club zou het veld dan niet meer 's avonds kunnen gebruiken. De gemeente wil de lampen juist zo snel mogelijk verwijderen, omdat ze omwonenden na één maart geld moeten betalen voor iedere dag dat de verlichting er nog staat. 
Tussen OMC en de gemeente en omwonenden is al jarenlang een conflict over het gebruik van het kunstgrasveld. Het levert geluidsoverlast op. De uitspraak biedt geen oplossing voor het conflict. De rechter boog zich alleen over het verwijderen van de verlichting, niet over gebruiks- en huurovereenkomsten.

Lees ook

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.