gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lange wachtrij voor toegangstesten, maar straks kan het niet meer

Het was vrijdagmiddag erg druk voor de Dordtse locatie voor testen voor toegang. De wachtrij bij FC Dordrecht liep op tot meer dan een half uur. Waarschijnlijk zal het de komende tijd rustiger zijn: het demissionair kabinet maakte vrijdagavond bekend dat er een einde komt aan het Testen voor Toegang.

Sander Verrips |  | Aangepast op
Het Testen voor Toegang zal alleen nog worden gebruikt voor plekken waar je anderhalve meter afstand kunt houden en waar je kunt zitten. Nachtclubs gaan weer dicht.

“Ik hoop dat ik nog naar de kroeg kan,” zegt een bezoeker van de testlocatie. “Een half uur wachten heb ik er wel voor over.” Hij verwacht dat er vanaf vrijdagavond veel verandert. “Ik verwacht vooral dat ze meerdaagse festivals gaan afschaffen.”

Zijn vrees blijkt deels werkelijkheid te worden. Meerdaagse buitenfestivals mogen alleen doorgaan met maximaal duizend bezoekers.

Lees ook

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.

rtvpapendrechtgemeenteraad

'Brede middencoalitie' moet Papendrecht gaan besturen, zonder PVV

De informateurs in Papendrecht adviseren om een brede middencoalitie bestaande uit VVD, CDA, PRO, D66, ChristenUnie en PAB te gaan vormen. Zo’n coalitie zou kunnen steunen op 12 van de 23 zetels. De PVV werd de grootste partij bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart, maar komt dus niet in deze plannen voor.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

fotorebeccaspookstraat

Spookstraat verpaupert verder, zien bewoners: 'Je voelt jezelf niet veilig meer'

Verlaten huizen, metershoog groen en half gesloopte schuurtjes. De spookstraat Ruigenhil in Alblasserdam verpaupert verder, zien hopeloze bewoners. “Het gaat iedereen hier echt aan het hart.”