Dordrecht, Netherlands

Lange wachtrij voor toegangstesten, maar straks kan het niet meer

Het was vrijdagmiddag erg druk voor de Dordtse locatie voor testen voor toegang. De wachtrij bij FC Dordrecht liep op tot meer dan een half uur. Waarschijnlijk zal het de komende tijd rustiger zijn: het demissionair kabinet maakte vrijdagavond bekend dat er een einde komt aan het Testen voor Toegang.
Sander Verrips | 9 juli 2021 19:15 | Aangepast op 9 juli 2021 19:15
Het Testen voor Toegang zal alleen nog worden gebruikt voor plekken waar je anderhalve meter afstand kunt houden en waar je kunt zitten. Nachtclubs gaan weer dicht.

“Ik hoop dat ik nog naar de kroeg kan,” zegt een bezoeker van de testlocatie. “Een half uur wachten heb ik er wel voor over.” Hij verwacht dat er vanaf vrijdagavond veel verandert. “Ik verwacht vooral dat ze meerdaagse festivals gaan afschaffen.”

Zijn vrees blijkt deels werkelijkheid te worden. Meerdaagse buitenfestivals mogen alleen doorgaan met maximaal duizend bezoekers.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...