Dordrecht, Netherlands

Langste straatgedicht vordert gestaag

Op de Voorstraat wordt er deze weken hard geschreven aan een gedicht. Elke winkelier, klant of toevallige passant kan een aantal regels toevoegen aan een gedicht waar bijna twee weken geleden mee begonnen is en dat het langste straatdicht ter wereld moet worden.
Jordy Nijenhuis | 29 november 2018 18:10 | Aangepast op 29 november 2018 18:10
Over twee dagen wordt het totale gedicht onthuld en wat daar uit komt is voor iedereen een grote vraag. Tussendoor wordt er namelijk niet gelezen wat er geschreven wordt, noch geteld hoeveel regels erbij komen.

Het resultaat van deze verrassing is zaterdag te horen in het Dichtershuis Buddingh. Tot die tijd kan er nog een bijdrage geleverd worden aan het gedicht, wat te vinden is in de buurt van Lokaal de Klik op de Voorstraat-West.

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...