Dordrecht, Netherlands

Lantaarnpalen blokkeren parkeerplekken.

Sinds een paar weken is parkeren lastig geworden op de parkeerplaats van de Gravenhorst in Dubbeldam. Tijdens renovatiewerkzaamheden heeft de aannemer de lantaarnpalen op exact de zelfde plek geplaatst als waar ze stonden.
Jordy Nijenhuis | 3 januari 2018 14:10 | Aangepast op 3 januari 2018 14:10
Van die plekken zijn nu extra parkeervakken gemaakt. Om te kunnen parkeren moet je dus een aantal keer in en uit steken.

Een bewoner vertelt het onbegrijpelijk te vinden en snapt niet hoe dit kon gebeuren.

Het ligt niet aan de gemeente zegt Mark Benjamin van de gemeente. De aannemer had met de netbeheerder moeten overleggen of de palen een andere plek konden krijgen.

Wanneer het probleem wordt opgelost, is nog niet bekend. De Gravenhorst en de gemeente wijzen naar elkaar.

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...