gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laptops en beschermingsmateriaal gestolen uit net geopende teststraat

29a526f8deb5a4196da698f96fdbb2e6

In de nieuwe teststraat in Dordrecht is zondagochtend ingebroken. De commerciële teststraat aan de Merwedestraat werd afgelopen vrijdag in gebruik genomen. Dieven hebben veel beschermingsmateriaal, twee laptops en een koffiezetapparaat meegenomen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Ze hebben bij de receptie een raam ingeslagen en alles overhoop gehaald", zegt een medewerker van de teststraat tegen mediapartner Rijnmond. "De tests hebben ze gelukkig laten liggen. Waarschijnlijk wisten ze niet wat ze ermee aan moesten."

De gegevens op de laptops bevatten volgens de medewerker geen gevoelige informatie. Die zijn beschermd opgeslagen in iCloud.

Politie heeft zondagochtend sporenonderzoek gedaan en is druk bezig om via vingerafdrukken de overvallers te vinden. "Helaas hebben we nu nog geen camera's, maar die gaan we morgen meteen plaatsen."

Volgens de medewerker van de teststraat heeft de diefstal geen gevolgen gehad voor de geplande tests. "Collega's namen hun eigen laptop mee van huis en we hebben van andere teststraten in de buurt ook materialen gekregen om mensen te kunnen testen."

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

boudewijndegroot

Zondag op TV Dordrecht: concert Boudewijn de Groot Project

Augustus is Big Rivers maand bij RTV Dordrecht, met iedere week een ander concert van de zeer geslaagde 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. Deze zondag het Boudewijn de Groot Project met de Dordtse zanger Peter de Jong.

rb

Maximale taakstraf voor man (22) die explosie veroorzaakte bij huis dorpsgenoot

Een man uit Groot-Ammers is onlangs veroordeeld tot een maximale taakstraf van 240 uur. De rechtbank houdt hem verantwoordelijk voor een explosie voor de deur van mede-dorpelingen, met als doel hen schrik aan te jagen.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

yv2026725NKS05139

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Al Khaleej (2-2)

In het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart speelde FC Dordrecht zaterdag gelijk tegen Al Khaleej: 2-2. De Streekomroep was erbij aan de Krommedijk en maakte een samenvatting van het duel, hieronder te bekijken via ons YouTube-kanaal.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.