gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Laptops en beschermingsmateriaal gestolen uit net geopende teststraat

29a526f8deb5a4196da698f96fdbb2e6

In de nieuwe teststraat in Dordrecht is zondagochtend ingebroken. De commerciële teststraat aan de Merwedestraat werd afgelopen vrijdag in gebruik genomen. Dieven hebben veel beschermingsmateriaal, twee laptops en een koffiezetapparaat meegenomen.

Corrado Francke |  | Aangepast op
"Ze hebben bij de receptie een raam ingeslagen en alles overhoop gehaald", zegt een medewerker van de teststraat tegen mediapartner Rijnmond. "De tests hebben ze gelukkig laten liggen. Waarschijnlijk wisten ze niet wat ze ermee aan moesten."

De gegevens op de laptops bevatten volgens de medewerker geen gevoelige informatie. Die zijn beschermd opgeslagen in iCloud.

Politie heeft zondagochtend sporenonderzoek gedaan en is druk bezig om via vingerafdrukken de overvallers te vinden. "Helaas hebben we nu nog geen camera's, maar die gaan we morgen meteen plaatsen."

Volgens de medewerker van de teststraat heeft de diefstal geen gevolgen gehad voor de geplande tests. "Collega's namen hun eigen laptop mee van huis en we hebben van andere teststraten in de buurt ook materialen gekregen om mensen te kunnen testen."

foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

Ben-Corino-1-696x391

Tanja de Jonge is hoofdgast in Studio De Witt

Een gloednieuwe uitzending van Studio De Witt staat zaterdag 27 juni op het programma en is te beluisteren op Drechtstad FM tussen 10.00 en 13.00 uur.

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

Kermis Dordrecht

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

Wantijbad

zomerhitte

Opening Wantijbad opnieuw uitgesteld: ‘We begrijpen dat de latere opening teleurstellend is’

Er kan waarschijnlijk op zijn vroegst eind juni worden gezwommen in het Wantijbad. Het Dordtse openluchtzwembad heeft te maken met uitgelopen werkzaamheden, waardoor eerder al de seizoenopening moest worden uitgesteld. “We kunnen op dit moment nog geen harde openingsdatum noemen.”