gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lara Boonstoppel stopt bij Nederlands Korfbalteam

Voor de Dordtse Korfbalspeelster Lara Boonstoppel is na twee jaar een einde gekomen aan haar carrière in het Nederlandse Korfbalteam. Bondscoach Wim Scholtmeijer heeft dit afgelopen maandag aan haar medegedeeld. Boonstoppel won afgelopen jaar nog goud op het EK Korfbal.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Voor de korfbalster kwam de beslissing van Scholtmeijer wel enigszins als een verrassing. ´De timing van de bondscoach vond ik wel verrassend. Er was geen sprake van een selectiemoment en daarom zag ik het ook totaal niet aankomen.´ Volgens Boonstoppel kiest Scholtmeijer voor een aanvallend team. ´Ik zie mezelf meer als een verbindingsspeler. Omdat er binnen het korfbal steeds meer voor het type spel gekozen wordt waarbij de aanval centraal staat, kan ik me wel vinden in het besluit van de bondscoach.´

Boonstoppel verliest per direct haar A-status, maar blijft wel actief als korfbalster van PKC Papendrecht. Toch heeft ze zich wel neergelegd bij het besluit van de bondscoach. ´Ik focus me voorlopig op mijn eigen team en we willen met PKC graag kampioen worden. Het is voor mij ook duidelijk dat het korfballen in het nationale team definitief voorbij is.´


Lees ook

fotopapendrechtsebrugstoring.png

Papendrechtsebrug in storing, lange files in omgeving

De Papendrechtsebrug (N3) staat vrijdagochtend in storing. Bij de reguliere opening van de brug rond 10.30 uur zijn de bediening en de camera’s uitgevallen, zo laat een woordvoerder van Rijkswaterstaat weten aan deze streekomroep.

plucheplakkers.jpg

Zege FC Dordrecht en nare spreekkoren: De Plucheplakkers blikken terug

FC Dordrecht wint eindelijk weer eens in de Keuken Kampioen Divisie met 1-0 van uitgerekend kampioen ADO Den Haag, maar de ongeregeldheden en de nare spreekkoren blijven hangen. De Haagse invasie is uitgebleven, maar in de nieuwe podcastaflevering van De Plucheplakkers laten Arco Bomgaars, Corrado Francke en Sjoerd de Vos deze incidenten zeker niet onbenoemd.

fotobrandje.png

Bestelbusje in vlammen op in Stadspolders

In de Dordtse wijk Stadspolders is in de nacht van donderdag op vrijdag een bestelbusje verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd op het Bakema-erf.

mijn asz hack.png

CYBERCRIME

Toch patiëntgegevens gestolen bij hack ChipSoft

Bij de ransomware-aanval op ChipSoft zijn toch gegevens van ziekenhuispatiënten gestolen, laat het bedrijf weten. De softwareontwikkelaar zit onder meer achter het elektronisch patiëntendossier van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Sinds de hack hebben cliënten al meer dan een week geen toegang tot dat dossier.

kunstwerk rotonde HiA.png

Vandalen slopen in brons gegoten kunstwerk met zaag en nemen delen mee

Op een rotonde in Hendrik-Ido-Ambacht is een beeldbepalend kunstwerk vernield. Ook is een deel verdwenen, zo meldt de gemeente donderdag. Het gaat om het werk Droomeiland van beeldend kunstenaar Lianne de Lepper.

Totaal foto jonge raadsleden.jpg

Deze vier twintigers duiken de ‘grijze’ Dordtse politiek in

Mihriban Burgaz (23 jaar), Mila van Hunen (23 jaar), Emre Hoogduijn (25 jaar) en Naomi Lindner (22 jaar) hebben een nieuwe bijbaan: raadslid of fractievoorzitter in de Dordtse gemeenteraad. Deze vier twintigers zijn na een mooie verkiezingsuitslag klaar om de komende vier jaar hun stem te laten horen in de lokale politiek. “Ik schrok er zelf ook van”, aldus Lindner.