gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Lara Boonstoppel stopt bij Nederlands Korfbalteam

Voor de Dordtse Korfbalspeelster Lara Boonstoppel is na twee jaar een einde gekomen aan haar carrière in het Nederlandse Korfbalteam. Bondscoach Wim Scholtmeijer heeft dit afgelopen maandag aan haar medegedeeld. Boonstoppel won afgelopen jaar nog goud op het EK Korfbal.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Voor de korfbalster kwam de beslissing van Scholtmeijer wel enigszins als een verrassing. ´De timing van de bondscoach vond ik wel verrassend. Er was geen sprake van een selectiemoment en daarom zag ik het ook totaal niet aankomen.´ Volgens Boonstoppel kiest Scholtmeijer voor een aanvallend team. ´Ik zie mezelf meer als een verbindingsspeler. Omdat er binnen het korfbal steeds meer voor het type spel gekozen wordt waarbij de aanval centraal staat, kan ik me wel vinden in het besluit van de bondscoach.´

Boonstoppel verliest per direct haar A-status, maar blijft wel actief als korfbalster van PKC Papendrecht. Toch heeft ze zich wel neergelegd bij het besluit van de bondscoach. ´Ik focus me voorlopig op mijn eigen team en we willen met PKC graag kampioen worden. Het is voor mij ook duidelijk dat het korfballen in het nationale team definitief voorbij is.´


Lees ook

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.